Anasayfa » Sektör » Sleep Well Expo için geriye sayım başladı

Sleep Well Expo için geriye sayım başladı

Türkiye’nin ilk uyku ürünleri fuarı için geriye sayım başladı. 17-20 Nisan 2014 tarihleri arasında kapılarını açacak olan Yatak ve Teknolojileri Fuarı Sleep Well Expo sektörün devlerini yoğun bir katılımla ağırlamaya hazırlanıyor.

17-20 Nisan 2014 tarihleri arasında kapılarını açacak olan Yatak ve Teknolojileri Fuarı Sleep Well Expo sektörün devlerini ağırlamaya hazırlanıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde yatak ve uyku ürünlerinde 2014 trendlerinin sergileneceği fuar, alım grupları ve katılımcı firma zenginliği ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi hedefliyor.

KİŞİYEL ÖZEL ÇÖZÜMLER

Son yıllarda artan bel ve sırt ağlarının nedenlerinden biri de doğru yatak kullanımının göz ardı edilmesinden kaynaklandığı ifade ediliyor. Gün içerisinde büyük bir yük taşıyan omurgalarımızın doğru bir şekilde dinlendirilmesi çok önem taşımaktadır. Daha kaliteli yaşam felsefesiyle yola çıkan üreticilerde geliştirdikleri yeni çözümlerle bu alanda sürekli yenilik arayışı içinde. Bugün artık kişiye özel yatak üretimleri gerçekleştiriliyor. Gelişen teknolojiyle birlikte kişinin istediği konfor derecesine göre yatak üretilebilmektedir.

SEKTÖR PROFESYONELLERİNİ BULUŞTURACAK

İşte bu noktada sahasında ilk olan Sleep Well Expo Fuarı, yatak ana sanayi, yan sanayi, makine ve ekipmanlarının profesyonellerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Fuar, yeni teknolojilerin, innovatif ürünlerin ve son koleksiyonların tanıtılacağı ideal bir sergi alanı olacak. Fuar dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platforma ev sahipliği yapacak. Sağlıklı bir yaşam için önemi ve gerekliliği her geçen gün artan yatak ve yan sanayi fuarı, sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu önemli bir organizasyon olma özelliğine sahip. Türkiye’de bu konuda bir fuarın olması, Türkiye’ye ürün satanların ya da bu pazara girmek isteyenlerin ve bu pazara yatırım yapmak isteyen dünya markalarının oldukça ilgisini çekiyor. Dünya yatak sektörünün CEO’ları, üst düzey yöneticileri, satın alma müdürleri, üreticiler,tüketiciler, yurt içi ve yurt dışı temsilcilerin tamamı Sleep Well Expo’da yer alıyorlar.

YOĞUN BİR KATILIM HEDEFLENİYOR

Geleceğin yatak ana ve yan sanayilerinin sergileneceği Sleep Well Expo Fuarı, katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlamaya devam ediyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Sleep Well Expo Fuarı, 100’ü aşkın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. Yatak ve yatak ürünlerinde, tasarım, renk, detay ve ergonomi adına yeni tasarımlar sunacak olan Sleep Well Expo, katılımcıların verimliliğini en üst düzeye taşıyacak ve yatak endüstrisine yönelik tüm beklentileri karşılayacak. Sektörün lider üreticileri, yeni Ar-Ge çalışmalarını yerli ve yabancı alıcılarıyla buluşturacak. Ziyaretçiler, 17 – 20 Nisan 2014 tarihlerinde, 10:00 – 18:00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilecekler.

YATAKTAN YORGANA, KUMAŞTAN İPLİĞE…

Yatak ve yan sanayi üreticilerinin tüm boyutları ile değerlendirilip, son gelişmelerin sergileneceği bir ortama ev sahipliği yapacak fuarda sergilenecek başlıca ürün grupları, Sleep Well ve Sleeptech olmak üzere iki ayrı bölümden oluşuyor. Sleep Well başlığı altında, yaylı yataklar, visko yataklar, lateks yataklar, uyku sistemleri, rulo yataklar, karyola sistemleri, visko yataklar, medikal yastıklar, kaz tüyü yastıklar, çocuk yatakları, yatak koruyucu alezler, hareketli yataklar, özel sipariş yataklar, at kıllı yataklar, kişiye özel yataklar, yuvarlak yataklar, doğal yataklar, medikal yataklar, akıllı yataklar, kaz tüyü yorganlar, bazalar, metal karyolalar, yatak başları ve sektörel yayınlar yer almaktadır. Sleeptech başlığı altında ise, kapitone ipliği, yatak yüzü kumaşı ipliği, yatak fitili, dokuma yatak yüzü kumaşı, örme yatak yüzü kumaşı, yatak şeridi, kulp baza kumaşı, baza ayağı, hareketli mekanizma, baza iskeleti, nonwowen kumaş, elyaf, yatak tutkalı, her türlü yatak yayı, yay teli imalatı, sünger, visko, lateks, jel teknolojileri, karyola, yatak fermuarları, yatak kılıfı, dolgu malzemesi, keçe, yatak aksesuarları, yatak hatları, kapitone makineleri, yatak ambalaj makineleri, kenar açma makineleri, dikiş makineleri, yay çekme makineleri, elyaf hazırlama ve karışım makinaları, non-woven elyaf hazırlama makinaları, elyaf geri kazanım makinaları, yastık dolum makinaları, yorgan makinaları, otomatik paket yay helezon makinaları, yastık dolum makinaları, yorgan makinaları, otomoatik paket yay helezon makinaları, tam otomatik paket yay dizgi makinaları, paket yay dizgi makinaları, bonel yay helezon ve dizgi makinaları, otomatik tutkal hattı, yastık pres makinaları, bordür makinaları, otomatik yatak kılıfı fermuar dikiş makinaları, test laboratuarları, yeni teknolojiler, yatak etiketleri yer almaktadır. 17 – 20 Nisan 2014 tarihlerinde düzenlenecek Sleep Well Expo Fuarı, dünyada ve Türkiye’de yatak üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platform.

DÜNYANIN GÖZÜ BU FUARDA OLACAK

Türkiye’de yatak endüstrisine ait ilk spesifik fuar olma özelliği taşıyan Sleep Well Expo, İhlas Fuarcılık tarafından düzenleniyor. Yatak endüstrisine yepyeni açılımlar sunmayı hedefleyen Sleep WellExpo Fuarı, organizasyonlarıyla sektörü canlandırmak ve yatak endüstrisi liderlerini İstanbul’da toplamak amacıyla, organizasyona ev sahipliği yapıyor. Dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçinin gelmesi beklenen ve sektörde büyük yankı uyandıran Sleep Well Expo Fuarı’na Anadolu’dan da yoğun ilgi var. Fuarda, İstanbul’un yanı sıra Kayseri, Denizli, İnegöl, İzmir ve Ankara’dan katılımcı firmalar yer alıyor. Sleep Well Expo ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.sleepwellexpo.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnceleyin

Akdeniz kruvaziyer sektörü 7-10 Mayıs’ta Kuşadası’nda

Akdeniz Çanağında 31 ülkeden 120 limanın üyesi olduğu Akdeniz Kruvaziyer Limanları Birliği MedCruise’un 54. Genel ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz