Anasayfa » Dosya Konusu » Sofra Üstündeki zarafet Biradlı…

Sofra Üstündeki zarafet Biradlı…

Endüstriyel otel ekipmanları pazarının güçlü temsilcilerinden Biradlı, kalite ve tasarımı sofra üstü ürün gruplarına da başarıyla taşıyor. Sofralarda konfor, rahatlık ve estetik arayanlar için profesyonel çözümler, Biradlı’da…

Biradlı Firma Sahibi / Yüksel Biradlı: “Sofra üstü ürünler pazarında büyüyoruz”

Faaliyetlerine 1980 yılında ev tipi tüketim kanalına yönelik paslanmaz mutfak eşyaları imalatı ile başlayan Biradlı, 2004 yılı itibariyle gücünü daha da arttırarak endüstriyel otel ekipmanları pazarına girdi. İstanbul Beylikdüzü’nde 4 bin m2 kapalı alanda imalat-depolama ve lojistik faaliyetlerini hızla sürdüren Biradlı, gelecek yıllarda ürün yelpazesini daha da genişleterek sektördeki yükselişini yeni yatırım ve projelerle arttırmak istiyor. Markanın üretim faaliyetlerini ve ev dışı tüketim kanalına yönelik ürünlerini Biradlı Firma Sahibi Yüksel Biradlı ile konuştuk.

Biradlı ve diğer markalarınızın üretim faaliyetlerinden ve ürünlerinden bahseder misiniz? Turizm sektöründe hangi ürünlerle hizmet vermektesiniz?

İstanbul Beylikdüzü’nde 4 bin metrekare kapalı alanda imalat-depolama ve lojistik faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. İmalatımızda ev tipi ve otel-restoran tipi (çatal-kaşık-bıçak-baharatlık, tuzluk takımları ve plexi glass) ürünler bulunmaktadır. İthal ürünler grubunda en ufak el aletlerinden servis arabalarına, açık büfe teşhir melaminlerinden policarbon ürünlerine ve burada yazmakla sığdıramayacağımız birçok muhtelif ekipman malzemenin ithalatını gerçekleştirmekteyiz.

Üretim ve tasarım kriterlerinizi öğrenebilir miyiz?

Üretim ve tasarımda dikkat ettiğimiz hususlar; kullanımda kolaylık, fonksiyonellik ve sağlamlık ilkeleriyle hareket etmekteyiz. Biradlı firmamız Güray markası adı altında ev grubuna yönelik ürünler Porlife ve Groovy markaları adı altında otel ekipmanlarına yönelik çalışmalarını yapmaktadır.

Bu yıla 2015 yılına dair hedefleriniz, yeni yatırım planlarınız nelerdir?

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmemiz gayesiyle AR-GE çalışmalarına da hız kesmeden devam eden firmamız, 2015 ve daha sonraki yıllarda ve yeni ürünlerle sektörde emin adımlarla ilerlemesini sürdürecektir. Hedefimiz bu süreçte ürün yelpazemizi daha da genişleterek sektördeki yükselişimizi yeni yatırım ve projelerle daha da arttırmak ve pazardaki payımızı yükseltmek olacak.

İnceleyin

Ukraynalı turizmciler Kayseri ve Kapadokya’da!

Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) Türk turizminin çeşitlendirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması çalışmaları kapsamında, İstanbul’un yanı sıra ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz