Anasayfa » Fuar » Söke profesyonel kanaldaki gücünü 3’e katlayacak!

Söke profesyonel kanaldaki gücünü 3’e katlayacak!

Ankara’da yaptığı yeni fabrika yatırımı sonrası kapasitesini üç katına çıkaran Söke profesyonel yaygınlığını arttırıyor. IBATECH Fuarı’nda profesyonellere yönelik ürünlerini tanıtan Söke, sektör çalışanlarına özel hazırladığı Söke Profesyoneller Kulübü’nün de duyurusunu yaptı.

12-15 Nisan tarihlerinde CNR Expo’da düzenlenen IBATECH fuarına katılan Söke Un sektöründeki iddiasını yineledi. Fuarda kurduğu pişirme standında pek çok farklı pişirme aktivitesi yapan Söke profesyoneller için geliştirdiği zengin çeşitlilikteki unları ile pişirilen lezzetleri ziyaretçilere sundu.

Söke fuar boyunca profesyonellere özel ürettiği zengin un çeşitleri ile farklı tarifler yaparak ziyaretçilere ürünlerin kullanımını anlattı ve lezzetli örnekler sundu. Pişirme aktiviteleri sırasında Söke’nin Baklavalık ve Böreklik, Böreklik ve Pastalık, Ekmeklik Un gibi çeşitleri ile birçok ürün yapılarak, Söke standında baklavadan böreğe, pastadan kurabiyeye ve ekmekten poğaçaya kadar pek çok farklı lezzette unlu mamul ikram edildi. 

Başar Kılıç: “Artan kapasitemizle birlikte ürün çeşitliliğimizi de artıracağız”

Fuarda Söke’nin 2018 yılı planları ile ilgili açıklama yapan Söke CEO’su Başar Kılıç, yeni yatırımları ile gelen kapasite artışının profesyonel kanaldaki güçlerini arttıracağını belirtti. Kılıç; “Bugüne kadar tam kapasite ile çalışıyorduk ve gelen ek talepleri karşılama imkanımız yoktu. Ankara’da aldığımız ve önümüzdeki ay üretime başlayacak yeni fabrikamız ile kapasitemizi üçe katlayacağız. Böylece profesyonel kanalda da gücümüzü artıracağız. Artan kapasitemiz ile birlikte ürün çeşitliliğimizi de artırarak profesyonellerin ürettiği ürünler ne olursa olsun ihtiyaç duydukları un çeşitlerini Söke markasında bulmalarını sağlayacağız” dedi.

Söke Profesyoneller Kulübü ile bir yeniliğe daha imza atıyor

Fuarda duyurusu yapılan Söke Profesyoneller Kulübü hakkında da bilgi veren Kılıç; “Sektörde en çok yeniliğe imza atan firmayız. Bu geleneğimizi bozmadık ve yine bir ilki başlatıyoruz. Söke ürünleriyle emeğini lezzete dönüştüren profesyonelleri ödüllendirmek amacı ile özel bir kulüp oluşturduk. Söke Profesyoneller Kulübü ile Söke profesyonel un çeşitlerinden vazgeçmeyen ustalar ve şefler aldıkları her üründen puanlar kazanacak ve topladıkları puanlarla tatilden elektronik ürünlere kadar pek çok hediye kazanabilecekler” diye belirtti.

 

 

İnceleyin

Yeni Tasarımlarıyla, Ege Vitrifiye UNICERA’daydı!

Çeyrek asır tecrübesiyle sektörün önde gelen firmalarından Ege Vitrifiye, Türkiye’nin marka değeri en yüksek fuarı ...