Anasayfa » Fuar » Tasarım ve inovasyonun adresi Ege Vitrifiye şimdi UNICERA’da

Tasarım ve inovasyonun adresi Ege Vitrifiye şimdi UNICERA’da

Türk seramik sağlık gereçleri sektörünün önemli temsilcilerinden biri olan Ege Vitrifiye, UNICERA Fuarı’nda özenle tasarlanan ve yüksek teknoloji ile üretilen ürünlerini ulusal ve uluslararası ziyaretçiler ile buluşturmak için hazırlıklarını tamamladı.

Ege Vitrifiye son yıllarda yaptığı atılımlarla, hem iç piyasada hem de ihracat yaptığı 70’ten fazla ülkede dikkatleri üzerine çekiyor. Firma, 2017 – 2018 döneminde hijyenik ürünler, kanalsız klozetler ve ergonomi çözümlerine odaklanıyor.

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “ UNICERA Fuarı Ege Vitrifiye’nin her sene düzenli katılım gösterdiği, önemli bir sektör fuarıdır. Sadece Türkiye’den değil, farklı ülkelerden de müşterilerimizi ağırladığımız standımız, ziyaretçilerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sene Ege Vitrifiye olarak ürün portföyümüzdeki boşlukları tamamlayarak, yeni tezgâh üstü lavabolar ile projelere yönelik estetik yeni asma klozetler tasarladık. Geçen sene Avrupa Ürün Tasarım Ödülüne layık görülen Finikia serimizi müşterilerimiz ile buluşturduk ve Selge serimizi yeni anti-bakteriyel yüzey uygulamasıyla piyasaya sunduk. Ziyaretçilerimiz tüm bu ürünleri standımızda görebilecekler.” dedi.

Savaş, “2017 yılında katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarda markamızı ve ürünlerimizi tanıtma imkânı bularak, yeni müşterileri portföyümüze ekledik. 2018 yılında da önemli sektör fuarlarına katılım göstereceğiz. Çevreye ve insana değer verdiğimiz değerle büyüyen markamızı farklı platformlarda ziyaretçiler ile buluşturmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

“Ege Vitrifiye Mythos; tasarımın gücünü fonksiyonellikle buluşturuyor”

Minimal tasarımı ile banyolara yeni bir soluk getiren Myhtos serisi, fonksiyonel yapısı ile öne çıkıyor. Serinin asma ve duvara tam dayalı klozetleri, ince zarif yavaş kapanabilen kapakları, uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlayan dayanıklılıkları ve sessiz çalışma özellikleri ile tüm banyolara konforu ulaştırıyor. Mythos serisi klozetlerinin sahip olduğu “Aquasave” özelliği, az su ile kusursuz temizlik sağlıyor. Monoblok asma lavabosu modern ve özgün tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplarken, ergonomik tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

 

 

 

İnceleyin

Sirha İstanbul yeniliklerle geliyor

Gastronomi sektörünün en önemli buluşması olan Sirha İstanbul, 14–16 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz