Anasayfa » Gündem » Türkiye’de yeni konseptle açılan ilk butik, Nespresso…

Türkiye’de yeni konseptle açılan ilk butik, Nespresso…

Premium kapsül kahvede dünyanın öncü markası Nespresso, Türkiye’deki altıncı butiğini yeni konseptiyle İstinye Park’ta açtı. Nespresso, dünya genelinde çok sevilen ve beğenilen yeni butik konseptiyle İstinye Park’ta kahve severler ile buluştu.

Nefis gurme kahveleri ile profesyonel kahve deneyimini evlere taşıyan Nespresso, Türkiye’deki büyümesine devam ediyor. Kahve severler, Türkiye’de yeni konseptle açılan ilk butik olma özelliğine sahip Nespresso İstinye Park Boutique’i ziyaret ederek, kahvenin kökenine doğru deneyimsel bir yolculuğa çıkıyor.

İstinye Park Boutique, yeni konsepti ile Nespresso kahve deneyimini ön plana çıkarıyor. İstinye Park Boutique’i ziyaret eden kahve tutkunları hem Nespresso’nun çekirdekten fincana uzanan hikayesi hakkında bilgiler ediniyor hem de geniş kahve çeşitliliğini deneyerek Nespresso dünyasını daha yakından tanıyor.

HyperFocal: 0

“Çekirdekten fincana”

Yeni butik konsepti, Nespresso’nun çekirdekten fincana uzanan hikayesinin başlangıç noktası olan kahve plantasyonlarından ilham alıyor. Bu ilhamla özel olarak tasarlanan yeni butik konseptindeki her detay, kahvenin kökenine saygı duruşunda bulunuyor. İstinye Park Boutique’te; Nespresso’nun kahve çekirdeği tedarik ettiği tarlaların dokusunu yansıtan kahve tonlarına, Nespreso AAA sürdürülebilir kalite programının kalbinde yer alan  plantasyonları sembolize eden bitkiler eşlik ediyor. Kahve plantasyonlarında hasat sürecinde çiftçiler tarafından kullanılan ısıtıcı lambalardan ilham alınarak tasarlanan aydınlatmalar ise deneyim alanlarında yer alıyor.

Nespresso; Nişantaşı ve Suadiye boutique, pop-up konsepti ile Zorlu Center, Akasya AVM ve Kanyon boutique’lerinden sonra yeni konsepti ile İstinye Park’ta kahve tutkunları ile buluşuyor.

İnceleyin

TÜRSAB Heyeti’nden Ankara Ticaret Odası’na ziyaret

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve beraberindeki TÜRSAB heyeti, Ankara Ticaret Odası’na ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz