Anasayfa » Manşet » Uno Endüstriyel’den kahve makineleri pazarına “geleneksel” dokunuş: CORECA

Uno Endüstriyel’den kahve makineleri pazarına “geleneksel” dokunuş: CORECA

Endüstriyel mutfak sektörünün güçlü markalarından Uno Endüstriyel, Coreca markalı ürünleriyle geleneksel kahve makinacılığına hızlı, güçlü ve estetik çözümler sunuyor.

Endüstriyel mutfak sektörüne uzun yıllardır kahve makinaları alanında hizmet veren Uno Endüstriyel, geleneksel kahve makinacılığına Coreca markasıyla farklı bir boyut getiriyor. Forma ve Start olmak üzere iki farklı segmenti müşterilerinin beğenisine sunan Uno Endüstriyel’i kahve makinaları pazarında öne çıkaran bir başka özelliği, sahip olduğu yüksek teknolojisi kadar, özel bir tasarımla üretilen yuvarlatılmış ve estetik görüntüsü…

ÖZEL TASARIMLI

Endüstriyel mutfak sektörünün güçlü markalarından Uno Endüstriyel, kahve makinaları pazarındaki uzmanlığını her geçen yıl yeni marka temsilcilikleriyle sürdürüyor. Geleneksel kahve makinacılığında önemli bir pazara sahip olan Coreca da Uno Endüstriyel’in pazara sunduğu önemli markalarından biri. Forma ve Start olmak üzere iki ayrı segmentle müşterilerinin beğenisine sunulan Coreca ürünleri, özel bir tasarımla pazarla buluşuyor. Yuvarlatılmış ve estetik görüntüye sahip ürünler, bir yandan kahve kalitesini üst seviyede tutarken bir yandan da göz zevkine hitap ediyor.

HIZLI, GÜÇLÜ VE ESTETİK MAKİNALAR

Coreca’nın ürünlerinden Forma konsepti, hızı ve güçlü kişiselleştirilebilir özellikleriyle klasmanındaki makinaların önünde geliyor. Tasarımının güzelliği ile her türlü estetik projede bir yıldız gibi ortaya çıkan Forma’da dünyanın kahve tutkusundan ilham alınarak meydana getirilmiş bir geleneksel kahve makinası olarak biliniyor.

KULLANICI DOSTU

Ürünün sahip olduğu güç ile yüksek basınç ve yüksek kalite alınabildiği gibi, kullanıcı dostu dijital sistemiyle de işler daha da kolaylaşıyor. Ürün aynı zamanda manuel versiyonlarıyla da, klasik kullanıma alışan kullanıcılar için aynı konforu sunuyor. Yüksek teknoloji ile üretilen kahve makinaları, İtalyan teknolojisi ve tecrübesini her bir fonksiyonunda gözler önüne seriyor.

 

İnceleyin

Dedeman Turizm Grubu’na iki önemli atama

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan Park Dedeman Elazığ, Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz