Anasayfa » Manşet » Watergarden İstanbul’dan Nostalji Sokağı…

Watergarden İstanbul’dan Nostalji Sokağı…

Bir yeme- içme ve eğlence merkezi olarak lezzetlerin geçmişine de çok değer veren Watergarden İstanbul, Asmalımescit’ten esinlenerek Nostalji Sokağı’nı hayata geçirdi.

Açıldığı günden bu yana gerek lezzetleri, gerek etkinlikleri, gerekse de Avrupa’nın en büyük gösteri havuzuyla dikkatleri üzerine çeken Watergarden İstanbul’da şimdi de 50 yıllık lezzetler bir sokakta buluşuyor.

Yoğurtçudan katmerciye lezzet şöleni

Bir lezzet şölenin gerçekleşeceği Nostalji Sokağı’nda; Ahmet Nazlı Kanlıca Yoğurtçusu, Bağcı Döner, Baldır Helvacısı, Gaz Yağcı Furun Kebabı, Gelgör Cağ Kebabı, Göreme Muhallebicisi, Hayde Sürmene Pidecisi, Hurdacı Tavuk, İmren Lokum, Kaati Balık, Katmerci Zekeriya, Kayhan Pideli Köfte, Köfteci Küçük Mustafa, Kuru Kahveci Mehmet Efendi, Melek Tantuni, Pelit Turşucusu, Sütçü Fevzi Van Kahvaltı, Veli Zahmetkaroğlu Mantı ve Çiğ Börek, Zahir Sandviç yer alıyor.

#Watergarden #İstanbul #NostaljiSokağı #Nostalji #Sokak #YeniMekan #Yeni #Mekan

İnceleyin

Yenilenen Bolu Koru Hotel, kapasitesini üçe katlayarak geri döndü!

Haber: Hatice Ünal Bilen                                                                                       Bolu & Abant bölgesinin 59 yıllık efsane oteli Bolu Koru ...