Anasayfa » Gündem » Wyndham Grand Kayseri hizmette!

Wyndham Grand Kayseri hizmette!

Almer Yatırım Turizm A.Ş., Wyndham Hotels &Resorts ile zincirin en lüks markası Wyndam Grand için franchise anlaşması imzaladı. Şubat-Haziran aralığında renove edilmesi planlanan otel, şehrin merkezi noktasında 205 odası ve 12 toplantı salonu ile hizmet verecek.

Wyndham Hotels& Resorts zincirinin luxury kategorideki markası Wyndham Grand Kayseri hizmete girdi. Otelin resmi açılışına Almer Yatırım Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Başyazıcıoğlu, Başkan Yardımcısı Şükrü Başyazıcıoğlu, Wyndham Hotels&Resorts Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı Edwin Broers, Wynhdam Hotels & Resorts Orta ve Doğu Avrupa Franchise Operasyon Müdürü Serkan Zoroğlu, Wyndham Hotels&Resorts İş Geliştirme Müdürü Murat Özel, Wyndham Hotels & Resorts Orta ve Doğu Avrupa Mimari Ofis Bölge Müdürü Aykut Aydın ve Wyndham Grand Kayseri Genel Müdürü Emine Bozkurt katıldılar.

Wyndham Grand Kayseri Genel Müdürü Emine Bozkurt

Türkiye’deki 5. Wyndham Grand Oteli

Almer Yatırım Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Başyazıcıoğlu, Kayseri’ye yenilikçi ve dinamik bir markayla lüks hizmeti sunmak hedefiyle yatırıma karar verdiklerini ifade etti.

Wyndham Grand Kayseri Hotel Genel Müdürü Emine Bozkurt ise, “Kayseri ülkemizin nadide şehirlerinden biri olup konumu, köklü tarihi, güçlü sanayisi, Erciyes kayak turizmi ve Kapadokya bölgesine yakınlığı ile seyahat severler için vazgeçilmez bir destinasyondur. Şehre iş ve tatil amacı ile seyahat eden ve konaklama ve toplantılar gerçekleştiren misafirler için daha ayrıcalıklı ve daha kaliteli hizmet sunmak istedik. İstanbul ve İzmir’den sonraki Türkiye’deki beşinci Wyndham Grand Oteli açmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Şubat-Haziran aralığında renove edilecek!

Wyndham Grand markasının zincirin 20 markası içinde upper-upscale olarak adlandırılan en lüks markası olduğunun altını çizen Bozkurt, şubat ayı sonunda renovasyona girmesi planlanan otelin haziranda büyük ölçüde renovasyonun tamamlanacağı bilgisini aktardı.

Lobi, restoranlar başta olmak üzere genel alanlar, balo, toplantı salonları ve odalarda da kısmi renovasyon yapılacağını belirten Bozkurt, “Wyndham Grand markasının üst düzey hizmet kalitesini tüm otelde yansıtmak en büyük amacımızdır” diyerek sözlerini tamamladı.

İnceleyin

Türkiye’nin İlk Füzyon İçecek Mutfağı İstanbul’da

Tahin, salatalık, hindistancevizi, roka, çilek, mango… Değişik tatları kahveyle buluşturan Türkiye’nin ilk füzyon içecek mutfağı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz