Anasayfa » Gündem » Yatırım Dünyası ile ilgili tüm fırsatlar artık Gayrimenkul ve İşletme Yatırım Danışmanı Tezer Öner’in kaleminden hotel restaurant & hi-tech dergimizde sizlerle!

Yatırım Dünyası ile ilgili tüm fırsatlar artık Gayrimenkul ve İşletme Yatırım Danışmanı Tezer Öner’in kaleminden hotel restaurant & hi-tech dergimizde sizlerle!

Yatırım Dünyası

Değerli okuyucularımız bu sayımızdan itibaren yeni bir bölüm ve yeni bir kapı açıyoruz. Artık Yatırım Dünyası bölümü hotel restaurant  & hi-tech dergimizde her sayıda benim ve ekibimin yönetiminde sizlerle buluşacak.

Yatırım Dünyası, özellikle hızla değişen global çağda siz değerli okuyucularımıza birinci ağızdan yapılacak yatırımları, yatırımcılardan haberleri, alınan – satılan veya devredilen otel, restoran veya turizm işletmelerini, işletme veya yer arayan yatırımcı bilgilerini veya işletmesini veya yerini satmak devretmek isteyenleri sizlere tanıtarak ve haber vererek ekonomik işleyişe katkıda bulunmak istemektedir.

Bu sayfada bulabileceğiniz şeyler arasında minil devir, alım – satım ilanları, yatırımcı arayan yerleri veya yer arayan yatırımcıları bulabileceksiniz. Ayrıca bu konuyla ilgili kurduğumuz özel departman sizlere her daim canlı olarak da destek verecektir. Yani dergimizde gördüğünüz bir haberin sonrasında bir aksiyon almak isterseniz bu konuda sizlere hem danışmanlık hem de rehberlik edeceğiz.

Sayfa sponsorumuz olan Agon Danışmanlık ekibi ve yıllardan beri sizinle zaten iç içe olan deneyimli personelimiz sizlerin yatırımlarınızın değerlendirilmesi ve yatırımlarınıza yön verilmesi adına her daim e-mail ve telefonla ulaşılmak üzere hazır olacaklar.

Elbette sizlerle birlikte olmak, sizlerle birlikte geleceğe doğru hamleler yapmak ve aşamada çorbada bizim de tuzumuzun bulunması bizleri gerçekten çok heyecanlandırmakta ve mutlu etmektedir. Bugüne dek sizlerle birlikte haber, reklam ve tanıtım anlamında gerçekleştirdiğimiz birlikteliklere bu sayfa ile yeni bir pencere daha eklemenin gururunu yaşıyoruz.

Sayfamızın özellikleri bununla da sınırlı kalmayacak. Burada yatırımla ilgili küçük ilanlarınıza yer vereceğiz. Alım talepleri, satım veya devir talepleri gibi konulardaki ilanlarınızı yayınlayacağız. Çözüm ortağı olan sponsor firmamız sizinle birlikte çalışarak size en doğru ve en hızlı sonuçlar için destek verecek. Hayallerinize kavuşmanız veya yatırımlarınızı değerlendirmeniz için size ışık tutacağız ve rehber olacağız. Bu aşamada sizinle birlikte ekonomik sahanın içinde bulunarak biz de bir anlamda taşın altına elimizi sokarak “turizm yatırımları ve kalkınma hamleleri” için sorumluluk alarak size gerçek anlamda destek vermek istiyoruz.

Hotel restaurant & hi-tech dergisi bugüne dek sizlerin sayesinde geldiği sektörünün lideri olan bir mecra olarak artık daha fazla sorumluluk almaya hazırdır. Hem bilgi birikimimiz hem de çözüm ortaklarımız sayesinde sizlere daha fazla hizmet sunuyor olmak ve aynı zamanda sizlere çözüm üretiyor olmak artık bu geldiğimiz noktanın bize yüklediği bir görev olmuştur.

Yatırım Dünyası sadece bu kadarla kalmayacak. Türkiye ve dünyadan kısa haber başlıkları ile yatırımların nabzını tutacağız. Devlet tarafından gelişen ve değişen kanun ve kararnameler ile yeni açılan yatırım sahalarının bilgileri, teşvik ve avantajlar gibi her geçen gün an be an değişen prosedür ve sistemlere ait bilgilendirmeler de bu sayfada bulunacak.

Bu aşamada sizlerden gelen haberler, ilan veya taleplere de gözümüz ve kulağımız açık olacak. Bunlara aynı zamanda dilerseniz sayfamızda yer vereceğiz.

Bu sayımızda kısa bir bölüm tanıtımı ile yaptığımız bu lansmanı sizlerin de desteği ile geliştirmek, büyütmek ve gerçekten ihtiyaçlarınıza çözüm olan bir departman haline getirmek için aynı zamanda işletmenizin, bölgenizin veya içinde bulunduğunuz durumun da sorun ve odaklarından kısaca bahsedeceğiz. Bu anlamda her daim haber, görüş ve önerilerinize açık olacağız ve bize gönderdiğiniz her bilgi ve belgeden de mümkün olduğunca bahsetmeye çalışacağız. Bu sebeple bizimle interaktif bir iletişime sahip olacaksınız. Sizin gönderdikleriniz Yatırım Dünyası’na ve gelişen sektörümüze ışık tutacak.

Değerli dostlarımız; Bu sayı ile başlayan Yatırım Dünyası bölümümüze katkılarınızı, yatırımla ilgili ilan veya duyurularınızı, yatırım taleplerinizi ve şikayetlerinizi, alım – satım, devir talep ve bilgilendirmelerinizi bekliyoruz. Lütfen bizi aramaktan bize yazmaktan çekinmeyin. Her zaman olduğu gibi bugünden sonra da bu bölüm ile sizin yanınızda aktif olarak yer alacağız.

Umut dolu, aydınlık ve kazançlı günlere doğru gelişen bir sektör için hep birlikte el ele…

Saygılarımızla;

Tezer Öner

Gayrimenkul ve İşletme Yatırım Danışmanı

AGON PROPERTIES katkılarıyla…

 

 

 

 

İnceleyin

Döneri, Birde ‘’Beyoğlu Döner’den Yemeli

Formülünü sır gibi sakladıkları özel baharatları ve pişirme yöntemiyle lezzet severlerle buluşan Beyoğlu Döner, anında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz