Anasayfa » Fuar » Yeni Tasarımlarıyla, Ege Vitrifiye UNICERA’daydı!

Yeni Tasarımlarıyla, Ege Vitrifiye UNICERA’daydı!

Çeyrek asır tecrübesiyle sektörün önde gelen firmalarından Ege Vitrifiye, Türkiye’nin marka değeri en yüksek fuarı UNICERA‘da ürün portföyünün en özel serileri ile yeni tasarımlarını sektör profesyonellerine tanıttı.

2019 Unicera, Seramik Banyo Mutfak Fuarı 5  – 9 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilerin yoğun katılımlarıyla İstanbul CNR Expo’da gerçekleşti. Seramik sektörünün yeni çalışmalarını hazırladığı fuarda Ege Vitrifiye, Unicera Fuarı’na özel tasarlanan dijital ekranlı standı ile dikkatleri üzerine çekti.

Ege Vitrifiye’nin 2019 yılında ürün portföyüne eklediği alternatifli Knidos Lavabolar ve Pella Klozet Serileri fuar boyunca ilgiyle incelendi. Her türlü banyoya kolaylıkla uyum sağlayabilecek bu iki seri tasarımlarıyla ziyaretçilerden tam not alarak, mimari projeler için değerlendirildi. Bunların yanında yine ilk defa Unicera Fuarı’nda sergilenen mat sırlı natürel dokulu çanak lavabolar görenleri kendine hayran bıraktı.

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “ Unicera Fuarı seramik sektörünün en kıymetli fuarlarından biridir. Türkiye’de sektörümüzün gelişimine ve küresel düzeyde Türk markalarının tanıtımına büyük katkısı vardır. Fuarda kurulan ticaret ağları kurumlara katkı sağlarken, ülke ekonomisini canlandırmaktadır. ” diye belirtti.

Ege Vitrifiye açısından fuarı değerlendiren Savaş “Ege Vitrifiye olarak bir fuarı daha başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Unicera Fuarı Ege Vitrifiye için bu sene oldukça yoğun ve verimli bir fuardı. Ürünlerimizi ve markamızı tüm ziyaretçilere tanıtarak, networkümüze yeni bağlantılar ekleme fırsatı bulduk. Bu sene Ege Vitrifiye ürün portföyümüze Knidos ve Pella serilerini ekledik. Bu seriler müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen, piyasanın ihtiyaç duyduğu ölçülere göre tasarlanan çözümler olduğu için hem yurtiçi hem de yurtdışı ziyaretçilerinde büyük ilgi uyandırdı.  İlk defa sergilediğimiz dokulu lavabolarımız, mat sır uygulamalarımız ve ödüllü serilerimiz dikkat çeken diğer ürünlerimizdendi. Fuardan aldığımız geri dönüşlerle katma değerli ürünler geliştirmeye devam edeceğiz ” diye ekledi.

Banyolara, özel seriyle yeni çözümler

Banyo çözümlerinin en iyi örneklerinden biri olarak karışımıza çıkan Ege Vitrifiye yeni Knidos Serisi, mobilya kullanımına uygun; 3 adet batarya delikli, 3 adet batarya deliksiz toplamda 6 adet 60 cm lavabodan oluşan özel bir seridir.

Lavabolar yalın ve şık çizgileriyle modern banyolar için tercih sebebi olurken, çevre dostu yüksek kalitede üretimleri ürün grubunu eşsiz hala getirmektedir. Sahip olduğu optimum ölçüler banyolara kolayca uyumlanabilmesini sağlamaktadır. Knidos Serisinin farklı lavabo tasarım alternatifleri tüm Ege Vitrifiye klozetleriyle rahatça kombine edilebilmektedir. Bu harika çözümle siz de tanışın!

İnceleyin

Ingenico iCiro paketlerine yeni özellikler eklendi

YazarkasaPOS’larında teknolojik alt yapıya ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico,  iş yerlerinin yükünü hafifleten uygulaması ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz