Anasayfa » Yeni Yatırımlar » Yılın son tatilinin rotası: Hotel MRG

Yılın son tatilinin rotası: Hotel MRG

Yaz tatili sezonunun son günlerini yaşadığımız bugünlerde tatile çıkamayanlar için tatilin rotası Hotel MRG’yi gösteriyor.

Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan Hotel MRG, Kaz Dağları’na bir adım mesafedeki yemyeşil bahçesi, tarihsel dokusu ve büyüleyici atmosferiyle huzuru bulacağınız bir tatil olanağı sunuyor.

Çanakkale sınırları içinde yer alan ve Kaz Dağları’na bir adım mesafedeki yemyeşil bahçesi, tarihsel dokusu ve büyüleyici atmosferiyle Hotel MRG, sizi yılın son yaz tatilini yapmaya davet ediyor.

Üç kuşağın bir arada büyüdüğü, renove edilmiş bu tarihi ahşap konak, içindeki tüm eşyalarla beraber, konuklarını tarihi bir yolculuğa çıkarıyor. Toplantı ve eğitim merkezi olarak da kullanılabilen Hotel MRG, konuklarının ortamın bir parçası olabilmelerini sağlıyor. Üç ana bloktan oluşan MRG’nin içinde Akdeniz mutfağı ağırlıklı bir menü sunan Refet Restaurant, lezzeti damağınızda kalacak tatlar sunuyor. Konağın yanındaki R binanın altında hizmet veren Gönenç Bar ise, müzikleri ve dekoruyla konuklarına unutulmaz anlar yaşatıyor. Ayrıca, otelin avlusunun içerisinde, Kaz Dağları’nın havasını soluma imkanı veren yemyeşil bir bahçe de bulunuyor.

Kahvaltı adresinin olmazsa olmazlarından olan Hotel MRG, kahvaltı menüsüne kendi bahçelerinin gülleriyle yapılan gül reçelini eklemekle kalmayarak, özel yapım olan keçi peynirlerini de misafirlerine sunuyor. Siz de hayır diyemeyeceğiniz bu ayrıcalıklı dünyayla tanışmak ve doğayla iç içe olmak istiyorsanız, ilk tercihiniz Hotel MRG olacak.

Yılın son yaz tatili için doğru tercih: Hotel MRG

Çanakkale’nin, İstanbul-Bursa-Çanakkale turizm ekseninde yer alan, doğal ve tarihi güzellikleriyle bilinen ilçesi Biga’da yer alan Hotel MRG, şehrin gürültüsünden ve kargaşasından uzakta, denize yakın, huzurlu vakit geçirme olanağı sunuyor. İstanbul, Trakya ve Bursa’ya 3 saat, İzmir’e 4 saat uzaklığıyla her türlü yöresel, ulusal ve uluslararası toplantı, seminer ve konferans için uygun bir konaklama yeri olan MRG,  tarihsel dokusu ve sonbaharın büyüleyici atmosferiyle size tam anlamıyla nefes aldırıyor.

İnceleyin

Wyndham, portföyüne her şey dahil resort markası ekledi

Wyndham’ın 22’nci markası Cancun ve Playa Del Carmen’deki iki deniz kenarı resort tesis ile görücüye ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz