Anasayfa » Fuar » ACE of MICE, sektör profesyonellerini 8. kez bir araya getirecek

ACE of MICE, sektör profesyonellerini 8. kez bir araya getirecek

MICE ve turizm sektörü profesyonelleri ACE of MICE kapsamında 2-4 Haziran 2021 tarihlerinde 8. kez bir araya gelecek. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda, 9 ana başlık altında 40 konuşmacı pandemi sonrası turizm ve MICE sektörünün geleceğini masaya yatıracak.

 FIT FOR FUTURE Ve CONNECTING DOTS temasıyla düzenlenecek olan ACE of MICE, sektör profesyonellerine benzersiz bir MICE deneyimi yaşatırken sektörünün ticari hacmini arttırmaya hazırlanıyor. 2-4 Haziran 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, ACE of MICE Türk Hava Yolları isim sponsorluğunda, TÜRSAB Stratejik partnerliğinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası, TÜROFED, TÜROB, Antalya Tanıtma Vakfı, AKTOB ve KOSGEB desteğiyle gerçekleştiriliyor.

Sihirli Hologramik açılış şovu ile başlayacak

Infinity Visiual Fx Studio tarafından tasarlanan özel konsept ve deneyim alanları ziyaretçilere etkileyici bir ortam sunacak olan fuar, Anti Gravity konsepti sihirli hologramik bir açılış şovu ile başlayacak. 4 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen ACE of MICE Awards töreninde olduğu gibi fuar alanında da üst düzey pandemi önlemleri titizlikle gerçekleştirilecek. Girişlerde dezenfektan tünelinden geçecek misafirler HES kodu tarama sistemi ile fuara giriş yapabilecekler. Fuar alanında bulunan termal kameralı turnikeler sadece ateşi 38 derecenin altında ve maske takan misafirlere açılacaktır. Her bir misafire maske ve önlem kitleri dağıtılacak olup, stant mesafeleri ve yürüyüş alanları da pandemiye göre planlanmış olacak.

110 uluslararası satın alıcı ve 15.000’den fazla ziyaretçi

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında; yurt dışı pazardan katılacak 110 uluslararası incentive firması, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılar fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 3 gün boyunca, fuara 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor. 2021 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelikli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacaklar. Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.

 Yaşasın gerçek kongreler!

ACE of M.I.C.E. sahnesi 8. yaşında; ışık, renk, ses ve dijital kurguların büyüleyici birlikteliğiyle hikayeler oluşturanlara ev sahipliği yapıyor. Dünyaca ünlü isimler benzersiz deneyimlerini ve gelecek perspektiflerini ACE of M.I.C.E. izleyicisiyle paylaşacak. Bu kapsamda uluslararası seyahat acentaları birlik başkanları TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya moderasyonu ile pandemi sonrası turizmin geleceğini masaya yatıracaklar. Global pazarın lider tur operatörleri ve uluslararası zincir oteller pandemi sonrası seyahat trendlerini ele alacaklar. Kurumsal şirketlerin CMO’ları geleceğin pazarlama dünyasını oluşturacak trendleri ele alacaklar. Etkinlik ve sponsorluk yönetimi, iletişimde dijitalleşme, kurumsal şirketlerin kurumsal iletişim bölüm başkanları tarafından ele alınıyor olacak.  Yaşasın gerçek kongreler! Kongre sektörünün geleceği ve yeni trendler PCO’lar tarafından masaya yatırılacak. Tıpta uzmanlık dernekleri oturumunda dernek başkanları yeni nesil hibrit kongre deneyimlerini sektörle paylaşacaklar. Galataport moderasyonu ile cruise şirketleri üst düzey yöneticileri cruise gemilerinde incentive etkinliklerinin avantajlarını MICE sektörü ile paylaşacak. Global DMC firmaları Türkiye pazarını ve destinasyon pazarlaması üzerine son trendleri değerlendiriyor olacaklar.

Yılın en iddialı partisi

Fuarın birinci günü olan 2 Haziran 2021 tarihinde 1.000 MICE ve Turizm profesyoneli Jolly MICE isim sponsorluğunda muhteşem bir parti eşliğinde İstanbul Kongre Merkezi açık alanda bir araya gelecek. Artık bir marka haline gelmiş olan “AMEzing Parti” her yıl ayrı bir konseptte düzenleniyor. Turizm , MICE profesyonelleri ve Kurumsal satın alıcıların davetli olduğu partide, video mapping şov, DJ ve sürprizlerle dolu dans performansları eşliğinde unutulmaz bir gece yaşatılacak.

#aceofmicefuarı #micefuarı #miceturizmi #miceprofesyonelleri #istanbulkongremerkezi #aceofmiceamezingparti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnceleyin

SunExpress, Avrupa uçuşlarına Köln ve Viyana’yı da ekledi

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yazında uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz