Aspera Hotel Golden Horn Pera’da açıldı

Asmar Holding, İstanbul’daki ilk yatırımı olan Aspera Hotel Golden Horn’u Pera’da hizmete açtı. Yurt içi ve yurt dışında endüstri, inşaat ve denizcilik sektörlerinde faaliyet gösteren yatırımcı şirket, inşaat çalışmalarında sona yaklaştığı Altunizade otelinden sonra Taksim yatırımını da 2023’te hizmete açacağını duyurdu.

Aspera Hotel Golden Horn, İstanbul’un kalbinde, Pera’nın merkezinde kapılarını açtı. Agatha Christie temalı Cafe No:411 ve spa merkeziyle oluşturduğu farklılıkları daha da yukarıya taşıyan otel, 42 odası ve toplantı salonlarıyla hizmet veriyor. Şehrin merkezindeki otelin giriş katındaki Agatha Christie temalı Cafe No:411 ile cafe/ bistro lezzetleri ve yakında açılacak olan ZEN SPA Merkezi sağlık ve zindelik ayrıcalıklarıyla sunuluyor. Teras kattaki Akdeniz temalı AGIO Roof Restoranı ise misafirlerine ezber bozan deneyimler vaat ediyor.

Şişhane Meydanı’nda, Beyoğlu’nun Haliç cephesinde tüm İstanbul’a rahatlıkla erişim imkânı sunan otel,  benzersiz gün batımı manzarasında şehrin egzotizmini tüm odalarından başarıyla yansıtıyor.

Aspera Hotel Golden Horn, yılların mirasına saygılı mimarisi, günümüzün konformist imkanlarına sahip yenilikçi özellikleri, uluslararası turizm standartlarının üzerinde hizmet anlayışını, geleneksel Türk Misafirperverliği özeniyle benzersiz bir şekilde sunmaya hazır.

Bu akşam terasta caz var!

Misafirlerine her zaman keyifli anlar yaşatmayı misyon edinen Aspera Hotel Golden Horn, bu misyonunun ilk adımı olarak bu akşam (30 Mayıs) terasının Pera manzarasında, dünyaca ünlü çok özel bir caz ekibinin konseriyle yaza merhaba diyecek. Dünya caz basını ustalarınca ‘vokal sanatının ateşli bekçileri’ olarak tanımlanan ve Amy London, Dylan Pramuk, Jeanne O’Connor ve Pete McGuinness’dan oluşan Amerikalı dörtlü, bu akşam misafirlerine eşsiz bir konserle unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak. Canlı, harmonik ve büyüleyici bir vokal deneyimi sunan gruba, Türk caz dünyasının değerli sanatçıları da eşlik edecek. Ekipteki sanatçılar ise; basta Ozan Musluoğlu, klavyede Uraz Kıvaner ve davulda Ekin Cengizkan…

#AsperaHotelGoldenHorn #asmarholding #pera #istanbul #yeniotel #turizm #konaklama #gastronomi #CafeNo411 AmyLondon #DylanPramuk #JeanneO’Connor #PeteMcGuinness #cazmüzik #grandopening #opening #hotel #restaurant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir