Barceló Hotel Group, 4. otelini Kapadokya’da açıyor

Barceló Hotel Group bünyesinde 16 Temmuz’da kapılarını açmaya hazırlanan Barceló Cappadocia, Barceló İstanbul’un yeni mekanı B.Heaven Rooftop’ta 150’den fazla seyahat acentesinin katıldığı özel bir davetle tanıtıldı.

Türkiye’deki büyümesini hız kesmeden sürdüren Barceló Hotel Group, Barceló Istanbul, Occidental Taksim ve Occidental Ankara’dan sonra grubun Türkiye’deki 4.oteli Barceló Cappadocia, 16 Temmuz 2024 tarihinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Kapadokya’ya yeni bir soluk getirmeye hazırlanan otel, Barceló Istanbul’un Rooftop restoranı B.Heaven’da 25 Haziran Salı akşamı gerçekleştirilen ve turizm sektörünün önde gelen 150’den fazla seyahat acentesinin katıldığı özel bir etkinlikle tanıtıldı. B.Heaven’ın eşsiz manzarası eşliğinde, usta şeflerin dokunuşlarıyla servis edilen lezzetler büyük beğeni topladı.

Hasan Ekmen: “Avrupa ve Latin Amerika pazarının Kapadokya’ya ilgisini artırmayı hedefliyoruz”

Etkinlikte konuşan Barceló Hotel Group Türkiye Bölge Müdürü Hasan Ekmen, grubun Türkiye’deki büyüme hedeflerine dikkat çekerek“Barceló Cappadocia’nın açılışını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu yolda emin adımlarla ilerlerken Barceló markasının Kapadokya’daki varlığıyla, Avrupa ve Latin Amerika gibi farklı milliyetlerden misafirlerin Kapadokya’ya olan ilgisini artırmayı ve modern lüks ile Kapadokya’ya özgü tasarımlar sunarak farklı bir hizmet anlayışı getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

170 odalı

Kapadokya’nın eşsiz dokusuyla uyumlu harika mimarisiyle, Barceló Cappadocia, konuklarına zengin tarihin ve doğal güzelliklerin içinde unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmayı hedefliyor. 170 odasıyla, misafirlerini çevrenin güzelliği ve huzuruyla büyülemeye hazırlanan otel, modern ve konforlu odalarının yanı sıra Cave room ve suiteleriyle de merak uyandırıyor.

Açılış: 16 Temmuz!

En küçüğü 35 metre² olan lüks odaların yanı sıra 60 tane Suite odası, açık ve kapalı havuzlu SPA, Convention Center’ı Rooftop restoran ve seyir terasıyla, 5 yıldızlı Barceló Cappadocia, 16 Temmuz’dan itibaren Barcelo Hotel Group’un üstün standartlarıyla misafirlerini modern lüksün ortasında Kapadokya’nın doğal güzelliklerine ve tarihine bırakmaya davet ediyor.

Barceló Cappadocia’nın tanıtım etkinliğine Grup Mutfaklar Koodinatörü Ramazan Demir ve ekibinin seçkin sunumları damga vurdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir