Anasayfa » Gündem » Bentour Reisen, 2021 yaz programını tanıttı

Bentour Reisen, 2021 yaz programını tanıttı

Bentour Reisen, 2021 Yaz Programı tanıtımını bu yıl ilk defa online platform üzerinden gerçekleştirdi. Her yıl geleneksel olarak kasım ayında düzenlediği organizasyonuyla 700’ü aşkın seyahat acentesini Antalya otellerinde ağırlayan Türk tur operatörünün dijital olarak yayına geçen ‘A La Carte’ kataloğunun içeriğinde en fazla 50 oda kapasiteli tesisler bulunuyor. Genelde tarihi bölgelerde ya da şehir merkezindeki konumları ile tesisler münferit tatilcilere cezbedici bir alternatif sunuyor. Hedef kitlesi aileler olan ‘Villa’ ürünleri ile Bentour Reisen yoğun turizm merkezlerinden uzakta özel bir tatil imkânı sunuyor.Deniz Uğur: “Pazarlamaya birçok yatırım yaptık”

Bentour CEO’su ve yatırımcılarından Deniz Uğur, tüm zorluklara rağmen geçmişteki dönemin olumlu yanlarını da değerlendirirken, özellikle zorlu pandemi döneminde her kurumun birbiri ile iş birliği içerisinde olması gerektiğinin altını çizdi. 2020 sezonunda pandemi sonrası alınan tedbir ve önlemlerle riskten ziyade fırsatların oluştuğunu belirten Uğur, “Pakete dahil PCR Testi, ücretsiz hastalık sigortası ve cazip iptal şartları ile Türkiye satışlarını ilk açan tur operatörü olarak sağlık ve güvenilirlik satış argümanın da öncülüğünü yapmış bulunmaktayız. Bu dönemde riskten ziyade fırsatların daha çok oluştuğunu görmekteyiz. Tatilcilerin yine daha çok spesiyalistleri ve burada bireysel danışmayı tercih ettikleri bir trend oluştu.” şeklinde olumlu izlenimlerini aktardı. Bu yıl pazarlama kanadına birçok yatırım yaptıklarını ve seyahat acente partnerlerinden olumlu geri dönüşler aldıklarını ifade eden Uğur, “Önümüzdeki yıl da seyahat acente partnerlerimizle beraber birçok müşteriyi mutlu edeceğimize inancımız tam.” görüşlerini sözlerine ekledi.

Songül GöktaşRosati: “Türkiye güvenlik ve hijyende kendini kanıtladı”

Bentour Reisen Almanya Genel Müdürü Songül Göktaş‐Rosati ise online katılımcıları detaylı bir şekilde bilgilendirdi. ‘Türkiye’yi Yaşamak’ sloganı ile otantik ve kalıcılık adı altında 2021 ilkbaharında yayınlanacak olan Magalog içeriğinde Doğu Anadolu Ekspres, ‘Istanbul’ da Dinlerin izinde’ konseptli seyahatler ya da yoga kurvaziyeri gibi alternatif ürünler bulunduğunu müjdeleyen Göktaş‐Rosati, “Türkiye bu sezon güvenlik ve hijyen standartlarını yüksek tutabildiğini hepimize kanıtladı ve salgın döneminde de seyahat etmenin mümkün olduğunu net bir şekilde gösterebilirdi.” değerlendirmesinde bulundu. Bu yıl birkaç kez Türkiye’yi seyahat ederek yüksek güvenlik ve hijyen standartlar hakkında birinci elden bilgi edinme fırsatı bulduğunu belirten Göktaş‐Rosati: “Bir Türkiye spesiyalisti olarak öncelikli amacımız, sorumlu ve sürdürülebilir seyahatler düzenlemektir. Yüksek kalite standardındaki ürünlerimiz de bu amacımıza ulaşmak için iyi bir temel teşkil ediyor” şeklinde düşüncelerini aktardı.

#bentourreisen #bentourreisen2021yazprogramı #türkturoperatörü #turizmseyahat #tatil #covid19

İnceleyin

Muhammet Cüntay: Turizmde önümüzdeki dönem, Batı Karadeniz dönemi olacak

Turizmde önümüzdeki dönemin Batı Karadeniz dönemi olacağını belirten POYD İstanbul Başkan Vekili ve Zonguldak Turizm ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz