Anasayfa » Genel » Bir Electrolux Profesyonel imzası daha

Bir Electrolux Profesyonel imzası daha

4. Alanya Belediyesi Uluslararası Altın Kepçe Aşçılar Yarışması, Electrolux Profesyonel sponsorluğunda gerçekleşti.

Electrolux Profesyonel Türkiye, 24-26 Ekim tarihlerinde gerçekleşen 4. Alanya Belediyesi Uluslararası Altın Kepçe Aşçılar Yarışması’nın Profesyonel Mutfak Sponsoru oldu. Electrolux Profesyonel, yarışmanın yapıldığı Alanya Kültür Merkezi’ne 14 adet profesyonel mutfak kurdu. Profesyonel mutfaklarda farklı kategorilerin her birinde 13 yarışmacı yarışırken; 14. mutfakta da ünlü şef Oktay Usta’nın show’larıyla konuklar eğlenceli dakikalar yaşadılar. Electrolux Profesyonel; 4 Pleytli Elektrikli Fırınlar, Tezgahaltı Cam Kapılı Buzdolapları, Dik Tip Buzdolapları, Derin Dondurucular, Giyotin Tip Bulaşık Makineleri, Elektrikli Salamanderler, Dolaplı Çalışma Tezgahları, 2 Katlı Elektrikli Pizza Fırınları ve Davlumbazları, 8 lt Mikserler ile yarışmanın Profesyonel Mutfakları oldu. Elif Korkmazel’in sunuculuğunu yaptığı yarışmada yarışmacılar; balık, tavuk, kuzu, etnik tencere yemekleri, Modern Türk Mutfağı, Uzak Doğu ve Asya Mutfağı gibi birçok kategoride yarıştılar. WACS-Uluslararası Şefler Birliği üyesi ve Dünya Master Şefler Birliği Başkan Yardımcısı Gary Filbey’in jüri başkanlığını yaptığı 4. Alanya Belediyesi Uluslararası Altın Kepçe Aşçılar Yarışması’nda WACS üyesi şefler ve Türk şefler jüri üyesi olarak bulundular.

h66

 

SEMİH ORCAN DERECEYE GİRENLERE PLAKET VERDİ

Organizasyonun bir diğer ayağında genç şefler, Electrolux Pizza Fırınları’nı kullanarak pizza pişirme kategorisinde yarıştılar. Ayrıca, Display yarışmalarının da yapıldığı organizasyonda sebze oymacılığı, ekmek büfesi, buz heykel, çikolata heykel gibi alanlarda hünerlerini sergilediler. Yarışmanın Gala Gecesi de Electrolux Profesyonel Türkiye’nin sponsorluğunda Gold City Hotel’de gerçekleşti. Kategorilerde derece alan yarışmacılara Electrolux el blenderları ve yine Electrolux tarafından hazırlanan plaketler, Electrolux Genel Müdürü Semih Orcan tarafından takdim edildi.

İnceleyin

Çeşme, bayramda 1.5 milyon kişi ağırlayacak

Ünlü tatil merkezi Çeşme bayramda milyonlara ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin gözde turizm merkezi Çeşme’nin, 9 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz