Anasayfa » Yeni Mekan » Bu pizza dükkanı tokken de yediriyor!

Bu pizza dükkanı tokken de yediriyor!

Her şey kendi yeme mottoları olan ‘Tokum Ama Yerim!’ anlayışıyla başladı. Bu kararla ilk şubelerini 2018 yılında Gayrettepe’de hayata geçiren Ozan-Mert Terlemez Kardeşler, Just Pizza ile İstanbul’un en leziz pizza duraklarından birini işletiyor.

Peki Just Pizza’nın tokken bile yenebilecek kadar lezzetli pizzalarının sırrı ne? “Taze ve ince hamurumuz, kaliteli malzeme tercihlerimiz, alanında uzman pizza ustalarımız ve tabii ki içine kattığımız sevgimiz… Ustalarımızın deneyimleri ve göbeklerimizden anlaşılacağı üzere damak tadımıza dayanarak en lezzetli malzemeleri özenle seçiyoruz. İncecik hamurumuzun üzerine bu malzemeleri de ekleyince gerçekten mükemmel bir sonuç ortaya çıkıyor. Müşterilerimizden aldığımız talepleri de değerlendirerek, genç ve dinamik olmamızın verdiği enerji ile menülerimizi geliştirmeye açığız.” sözleriyle üretime yaklaşımlarını anlatan Terlemez’in müdavimlerine bir müjdesi de var!

İkinci şube geliyor!

Anadolu Yakası’nı bu doyumsuz lezzetten mahrum bırakmamak adına ikinci şubeyi Ataşehir’de açmaya karar verdiklerini söyleyen Terlemez, paket servis hizmeti de verdiklerini belirterek, “Hedefimiz Just Pizza’nın muhteşem lezzeti ile tüm İstanbul’u tanıştırmak. Tokum ama yerim diyen herkesi şubelerimize bekliyoruz.” diye de ekliyor.

#justpizza #pizza #pizzadükkanı #pizzasever #tokumamayerim #terlemezkardeşler #pizzasipariş #pizzagelal

İnceleyin

Barbarossa artık Caresse Bodrum’da!

Yunanistan’ın Paros Adası’nın ikonik restoranı Barbarossa artık Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da… ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz