Anasayfa » Sektör » Carluccio’s Nişantaşı açılışında Şef Antonio Carluccio’yu ağırladı

Carluccio’s Nişantaşı açılışında Şef Antonio Carluccio’yu ağırladı

Ünlü İtalyan Şef Antonio Carluccio, kendi adını taşıyan Nişantaşı Carluccio’s’un kutlama partisi için İstanbul’daydı. 12 Kasım 2014 Çarşamba akşamı gerçekleşen görkemli davette İtalyan mutfağının otantik lezzetleri Şef Carluccio’nun katılımıyla davetlilere sunuldu.

İtalyan şef Antonio Carluccio’nun kendi adını taşıyan, Türkiye’de 5. restoran olarak hizmete giren Nişantaşı Carluccio’s’un kutlama partisi 12 Kasım 2014 Çarşamba akşamı özel bir davetle kutlandı. İtalyan Şef Antonio Carluccio’nun ve Food and Beverage Platform’u COO’su Bilgehan Karakuy’un ev sahipliğini üstlendiği davete iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

OTANTİK İTALYAN LEZZETLERİYLE ‘DAMAK ŞOV’

Konuklar bir yandan, Carluccio’s’un otantik İtalyan lezzetlerinden hazırlanan schiacciata con ricotta, mantarlı risotto, porcini mantarlı ve keçi peynirli pizza, tiramisu gibi farklı lezzetleri tadarken, DJ performansıyla eğlenceli dakikalar yaşadı. İlk şubesini 1991 yılında Londra’da açan Carluccio’s, İtalyan mutfağının otantik lezzetlerini gün boyunca restoran, delicatessen, kafe ve gurme marketiyle Türkiye’de ilk olarak Eylül 2012’de Kanyon AVM’de hizmete açtı. Carluccio’s restoranları 2014 itibariyle Göktürk, Çiftehavuzlar, Akasya ve Nişantaşı şubelerinde misafirlerine lezzetli dakikalar sunuyor. İtalyan lezzetlerinin yanı sıra çok özel İtalyan şaraplarından oluşan zengin şarap menüsünü de misafirlerinin beğenisine sunan Carluccio’s’ta, ülkenin farklı bölgelerinden seçilmiş zengin peynir çeşitleri de şaraplara eşlik ediyor.

İnceleyin

4 kuşaktır sadece ete yatırım yapıyorlar…

Röportaj: Hatice Ünal Bilen 115 yıllık ticari faaliyete sahip Bonfilet’in 4. Kuşak temsilcisi. 1994 yılında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz