Anasayfa » Fuar » Cihazlardan Sonra Mobilyalar da Akıllanıyor

Cihazlardan Sonra Mobilyalar da Akıllanıyor

Mobilyada yeni trendleri belirleyen İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) bu yıl klasik tasarımların yanı sıra, teknolojinin gücü de ziyaretçileri şaşırtacak. 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında açık kalacak fuarda son teknolojinin uyarlandığı akıllı mobilyalar da öne çıkacak.

Günümüzde hayatımızın en değerli anlarını geçirdiğimiz evlerimizdeki detaylar büyük önem taşıyor. Türkiye’deki mobilya trendlerinin belirleneceği İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) klasik tasarımların yanı sıra, teknolojinin gücüyle akıllanan mobilyalar da ziyaretçileri ilgisini çekecek. 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan İSMOB’da; bu yıl klasik ve modern mobilyaların yanında; yanmaz, su geçirmez, çizilmez, güneş ışınlarına karşı koruyucu etkili kumaşların kullanıldığı mobilyalar da sergilenecek.

Oturma odasından, yemek takımına, çocuk odasından, yatak odasına kadar her türlü mobilyanın bir arada sergilendiği TÜYAP, 14 hall, 120 bin metrekarelik geniş sergileme alanıyla, ziyaretçilerin mobilyaları rahatlıkla incelemesine imkan sağlayacak. Yurtdışı salonu ile de sektörde adından söz ettirecek olan İSMOB’da, trend alanında mobilyanın önde gelen isimleri de ağırlanacak.

ismobbb

“Kentsel dönüşüm tasarımları da etkiledi”

Kentsel dönüşümle birlikte yaşam alanlarının küçüldüğüne dikkat çeken TÜYAP Genel Müdürü İlhan Ersözlü, mobilya modellerinin de bu dönüşüme ayak uydurduğunu belirtti. Ersözlü, fuarda sergilenecek ürünlere ilişkin şu bilgileri verdi: “2017 yılında mobilyalara ağırlıklı olarak pastel tonlar hakim olacak. Çekirdek aile yapısı da ev dizaynlarını değiştirdi. Daha az yer kaplayan mobilyalar tüketicilerin tercihi oluyor. Artık koltuk takımı yerine daha çok “seç-karıştır” yöntemi başladı. Ayrıca mobilya da önümüzdeki yıl ağırlıklı olarak country tarzı modelleri göreceğiz. Ayrıca bu yıl fuarda yanmaz, su geçirmez, güneş ışınlarına karşı koruyucu etkili kumaşların kullanıldığı mobilyaları da görmek mümkün olacak.”

İSMOB’un hem mobilya sektörü, hem de TÜYAP için çok önemli bir organizasyon olduğuna dikkat çeken TÜYAP Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Hayatımızın en değerli anlarının geçirildiği yaşam alanlarının dizaynı herkes için büyük önem taşıyor. Dolayısıyla mobilyalar hem ruhumuza hem de bedenimize hitap etmeli. O nedenle İSMOB’u hem sektör hem de son tüketici yakından takip ediyor ” dedi.

ismob

#CihazlardanSonra #Cihazlar #MobilyalarAkıllanıyor #Mobilyalar #Akıllanıyor #Manşet

İnceleyin

Accor’dan yaşam tarzı yatırımlarını güçlendirecek iki yeni imza

Yaşam tarzı yatırımlarına güç katacak yeni anlaşmalara imza atan Accor Otel Grubu, bu doğrultuda SBE ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz