Anasayfa » Etkinlik » Culinary Forum’un ertelenen tarihi belli oldu

Culinary Forum’un ertelenen tarihi belli oldu

Gastronomi alanında ilk kez düzenlenecek olan Culinary Forum’un ertelenen tarihi belli oldu. Nirvana Cosmopolitan Hotel Antalya’da düzenlenecek olan etkinlik, 4-5 Mart 2022 tarihinde gerçekleşecek.

Gastronomi sektörünü eğitim odaklı vizyoner paylaşımlarla güçlendirmek adına 14-15 Ekim 2021 tarihleri arasında Nirvana Cosmopolitan Hotel Antalya’da gerçekleştirilecek olan Culinary Forum 2021 etkinliğinin yeni tarihi belli oldu. Yaklaşık 5 bin kişilik yoğun bir katılımla ilk kez gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik koronavirüs tedbirleri kapsamında 4-5 Mart 2022 tarihine alındı. Culinary Forum 2022’de sektörün önde gelen isimleri gastronomi ve aşçılık bölümü öğrencileriyle bir araya gelerek tecrübelerini aktaracak ve gastronomide kariyer gelişimine katkıda bulunacak.

47 konuşmacı yer alacak

Culinary Forum 2022 için gastronomi alanında isim yapan 47 konuşmacı yer alacak. Etkinlikte Swissotel The Bosphorus Executive chef’i Ali Ronay, Hilton Hotels Country Chef Andreas Scheuregger, Carlo Bernardini, Cihan Çetinkaya, Divan Group Executive Corporate Chef Giancarlo Gottardo, Mehmet Gök, Maksut Aşkar, Big Chefs kurucusu Gamze Cizreli, Nirvana Hotels Ceo Orhan Alşan, 7Mehmet Restaurant sahibi Mehmet Akdağ ve Önder Arsan gibi sektörün güçlü isimleri gençlerle tecrübelerini paylaşacak. Aynı zamanda Türkiye’nin farklı üniversitelerinden gelecek olan akademisyenler de bilgilerini aktaracak.

#CulinaryForum2022 #gastronomi #gastronomietkinlik #gastronomieğitim #NirvanaCosmopolitanHotel #Antalya

İnceleyin

Online yemek sektörü hava yolundan fazla büyüdü

Türkiye’de online yemek sektörünün hacmi 2021 yılının ilk yarısında yüzde 50 büyüyerek 6 milyar lirayı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz