Anasayfa » Sektör » Dedeman’ın Kazakistan’daki Oteli Dedeman Oskemen Tavros açıldı

Dedeman’ın Kazakistan’daki Oteli Dedeman Oskemen Tavros açıldı

Yurt dışında büyüme hedefleri çerçevesinde Dedeman Grubu; Kazakistan’ın hızla gelişen ticaret şehri Oskemen’in ilk 5 yıldızlı oteli Dedeman Oskemen Tavros’u hizmete açtı.

Kazakistan’ın önemli madencilik ve taşımacılık merkezi olan Oskemen’in uluslararası standartlardaki ilk oteli Dedeman Oskemen Tavros, İrtiş Nehri kenarında ve şehir merkezinde yer alıyor. Dedeman Oskemen Tavros’ta; İrtish nehir manzaralı 55 Standart, 64 Deluxe, 5 Apart 8 suit ve Kral Dairesi olmak üzere toplam 133 oda bulunuyor. Otelde gün boyu değişik lezzetlerin sunulduğu muhteşem Altay Dağları ve İrtiş Nehri manzaralı Opera Cafe, Lobby Lounge & Bar, toplantı ve davet organizasyonları için düşünülmüş modern donanımlı salonlar mevcut. Fitness ve Spa Merkezi bünyesinde ise güzellik salonu, Türk hamamı, sauna, masaj terapileri ve pilates salonu bulunuyor.

İnceleyin

4 kuşaktır sadece ete yatırım yapıyorlar…

Röportaj: Hatice Ünal Bilen 115 yıllık ticari faaliyete sahip Bonfilet’in 4. Kuşak temsilcisi. 1994 yılında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz