Anasayfa » Ürünler » Dekorasyonda maksimum estetik, optimum konfor: Thea Optima

Dekorasyonda maksimum estetik, optimum konfor: Thea Optima

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Life Solutions Türkiye, Panasonic Thea’nın üstün teknolojisi ile şimdi ev ve ofislerde farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayabilen ve son derece şık bir seri sunuyor. Thea Modüler’in tasarıma bakış açısı, Thea Optima serisinde modüler konseptle ve zengin renk seçenekleriyle bütünleşiyor. Seri, ince hatları ve yalın tasarımı ile de modern bir tarz oluşturuyor.     

Farklı bir bakış açısı

İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima, dekorasyonda detay gibi görünen küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratıyor. Tasarımda zarafet arayanların tercih ettiği Thea Optima serisi, kullanıldığı her alanda tasarım kalitesini ortaya koyuyor.

Modüler tasarımda modası geçmeyen renkler

Thea Optima, kendine özgü çizgisiyle modüler uygulamalarda ağırlığını ortaya koyuyor. Dekorasyon bütünlüğüne hizmet eden ve tasarımları tamamlayan renkleriyle Thea Optima beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Çerçevelerde ve düğme/kapak seçeneklerinde antrasit, krem, dore, füme, metalik beyaz, opak beyaz ve siyah renk alternatiflerini sunuyor.

Farklı ihtiyaçlara, doğru çözümler

Thea Optima, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımında sunduğu konforla ayrıcalığını ortaya koyuyor. Rotatif ve vavien dimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çarpma karşıtı korumalı modüler prizler ile 1M ve 2M anahtar seçenekleri kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor.

#elektrikanahtarpriz #PanasonicLifeSolutionsTürkiye #PanasonicThea #TheaModüler #TheaOptimaserisi #ofis #tasarım

İnceleyin

Tek dokunuşla her mekanda 4 mevsim bahçe keyfi  

Otel, restoran ve kafeler Somfy’nin motorlu pergola çözümleri ile müşterilerine 4 mevsim bahçe ve teras ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz