Anasayfa » Hotel-Tech » DİA Getir Yemek Entegrasyonu ile restoranlara destek

DİA Getir Yemek Entegrasyonu ile restoranlara destek

DİA Getir Yemek Entegrasyonu, gelen siparişlerde manuel işlemleri sıfırlayıp zaman kaybını önlüyor. Olası hataların önüne geçmeyi sağlarken iş gücünü azaltıyor, personel motivasyonunu artırmaya yardımcı oluyor.

DİA Yazılım, online satış pazarında hızla büyüyen Getir Yemek’te var olmak isteyen restoranlara entegrasyon hizmeti sunuyor. DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, her işletmenin ve çalışanın kolaylıkla kullanabileceği DİA Getir Yemek Entegrasyonu ile restoranlara destek olduklarını belirterek, “Getir Yemek çok büyük hızla büyüyen bir online kanal. Getir Yemek’te yer almak isteyen işletmeler için hazırladığımız DİA Getir Yemek Entegrasyonu, gelen siparişlerde manuel işlemleri sıfırlayıp, zaman kaybını önlüyor. Bununla beraber olası hataların önüne geçmeyi sağlarken, iş gücünü azaltıyor ve dolayısıyla personelin motivasyonunu artırmaya yardımcı oluyor. Üstelik restoranlar, DİA Getir Yemek Entegrasyonu’nu kullanmaya, herhangi bir kurulum yapmadan saniyeler içerisinde başlayabilecekler” dedi.

DİA Getir Yemek Entegrasyonu’nda kampanya yaptıklarını da sözlerine ekleyen Onay, “Restoranlara Nisan ayı boyunca %20 indirimli Getir Yemek Servis Entegrasyonu sunacağız. Siparişleri entegre edip, paket serviste güçlenmek artık çok kolay olacak” şeklinde konuştu.

Web sitesiyle sistem arasında anlık haberleşme

Onay ayrıca, DİA Getir Yemek Entegrasyonu ile yapılacak işlemleri de; ürünleri kategori bazlı listeleme, resim ekleme ve fiyatlandırma, alınan siparişleri anlık olarak sistemde görüntüleme, online ödeme entegrasyonu, teslimat takibi, müşteri bilgileri takibi, satış analizleri, web sitesiyle sistem arasında anlık haberleşme ve diğer modüllerle entegrasyon sağlama olarak sıraladı.

#DİAGetirYemekEntegrasyonu #DİAYazılımGenelMüdürü #SuhaOnay #getiryemek #restoranyazılım #restoran #horeca #teknoloji #getir

 

 

İnceleyin

Mirada Exclusive Hotel’in havası, Doğu İklimlendirme garantisinde

Bodrum, Gümbet’in en sakin koylarından birinde 30.000 m2 alan üzerinde kurulu, mavi bayraklı plaja sahip ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz