Divan Cezayir Otelleri 2018 açılışına hazırlanıyor

 

Haber: Hatice Ünal Bilen

Divan Grubu, Cezayir’de iki otel projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Toplam maliyetinin 55 milyon Euro olması öngörülen Divan Cezayir ve Divan Express Cezayir’in 2018 yılının 3. çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor.  

2018’İN 3. ÇEYREĞİNDE AÇILACAK

Divan Grubu, işletmeciliğini yürüttüğü otellerdeki atılımına yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da hız kesmeden devam ediyor. Afrika kıtasının en büyük ülkesi olan Cezayir, yeni bir Divan Grubu projesine ev sahipliği yapıyor. Yatırımı Sarl Marouf Immo LLC ve Kayı Real Estate Investment B.V tarafından gerçekleştirilecek olan otelin işletmeciliğini ise Divan Grubu üstleniyor. Yatırımcılar ve Divan Grubu yöneticilerinin imzalarıyla temelleri atılan projenin, 2018 yılının 3. çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor.

YATIRIMI 55 MİLYON EURO’YA MAL OLACAK

Toplam maliyetinin 55 milyon Euro olması öngörülen projede; Divan Cezayir’in 120 odalı ve beş yıldızlı, Divan Express Cezayir’in ise 143 odalı ve 4 yıldızlı olması planlanıyor.

Ulusal Karayolu no.05, Bab Elzuvvar üzerinde konumlanacak olan Divan Cezayir ve Divan Express Cezayir, Cezayir Huari Bumedyen Havalimanı’na 5,3 km mesafesiyle, misafirlerine rahat ulaşım olanağı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir