Divan konforu şimdi de Adana’da

Divan Grubu, Akdeniz Bölgesi’ndeki ilk otelini 1 Eylül itibari ile Adana’da açtı. Görkemli mimarisi ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken beş yıldızlı otel hem iş hem de tatil amaçlı konaklamalar için benzersiz bir deneyim yaşatacak.

 Divan Grubu, yurt içi ve yurt dışındaki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Ülke ekonomisine yön veren şehirlerin başında gelen Adana’ya 1 Eylül itibari ile yeni bir dinamizm getiren Divan Adana’da, ikisi Grand Süit olmak üzere toplam 180 oda bulunuyor. Hem iş seyahatleri hem de tatil amaçlı konaklamalar için tasarlanan otel, misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

GÖRKEMLİ MİMARİ VE GURME LEZZETLER

Divan Adana, şehrin modern yüzüyle uyum sağlayan görkemli mimarisi ve şık dekorasyonuyla beğeni topluyor. Otelde, Divan’a özgü tatların sunulduğu Divan Pub ve pastane lezzetlerinin yer aldığı Divan Patisserie bulunuyor. Ayrıca, nefis manzaralı The Roof Bar, iş yemeklerine ve dost sohbetlerine ev sahipliği yapıyor.

 ADANA HAVALİMANI’NA 4 KM MESAFEDE

Misafirler için her türlü konforun düşünüldüğü Divan Adana’da, tam donanımlı bir Spa ve Fitness Merkezi hizmet veriyor. İş toplantıları için otelde, farklı büyüklüklerde 6 adet toplantı odası yer alıyor. Teknolojinin en üst olanaklarıyla donatılmış bu salonlar, konforlu bir çalışma ortamı sunuyor. Otelde ayrıca özel organizasyonlar için de 555 m2’lik bir balo salonu bulunuyor.

Adana Havalimanı’na yalnızca 4 kilometrelik bir mesafede yer alan Divan Adana, odalarının konforu, benzersiz lezzetleri, hizmet kalitesi ve sunduğu ayrıcalıklarla Adana’ya üstün hizmet kalitesini getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir