Anasayfa » Gündem » Eczacıbaşı Profesyonel’e Yeni Genel Müdür

Eczacıbaşı Profesyonel’e Yeni Genel Müdür

Ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel’in Genel Müdürlüğü görevine,  aynı kuruluşta Pazarlama ve Satış Direktörü olarak görev yapan Melike Koçoğlu atandı. Eczacıbaşı Profesyonel; profesyonel temizlik kağıdı, hijyen, gıda ürünleri alanlarında faaliyet gösteriyor.EczacıbaşıProfesyonelGenelMudurMelikeKocoglu (2)

Eczacıbaşı Topluluğu’na 2013 yılında Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Direktörü olarak katılan Melike Koçoğlu, Temmuz 2014’ten itibaren Pazarlama ve Satış Direktörü olarak görevine devam etti. Melike Koçoğlu,  1 Ekim 2016 tarihi itibariyle çalışmalarına Eczacıbaşı Profesyonel’in Genel Müdürü olarak devam edecek.Kariyerine 2001 yılında Unilever Food Solutions’ta Marka Müdür Yardımcısı olarak başlayan Koçoğlu; 2003-2004 yılları arasında aynı kuruluşta Grup Ürün Müdürü olarak görev yaptı.  2005-2012 yılları arasında 3M bünyesine çalışan Koçoğlu; sırasıyla Kıdemli Marka Yöneticisi, Pazarlama Müdürü, Satış ve Pazarlama Müdürü ve Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Müdürü olarak kariyerini sürdürdü.1979 yılında doğan Melike Koçoğlu, lisans eğitimini 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı.

#EczacıbaşıProfesyoneleYeniGenelMüdür #Eczacıbaşı  #Profesyonel #Yeni #Genel  #Müdür

İnceleyin

Dünya turizmine yön verenler bu forumda buluştu

Covid-19 nedeniyle dünya genelinde turizm sektöründe 3 trilyon dolar kayıp olduğunu vurgulayan World Tourism Forum ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz