Anasayfa » Ürün » g2m, yeni ürünlerini tanıttı

g2m, yeni ürünlerini tanıttı

İnoksan’ın eğitim ve uygulama merkezi Akademi İnoksan, ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçilerinden g2m firmasının yeni ithal ürün gruplarını tanıttığı etkinliğe ev sahipliği yaptı.

İnoksan’ın eğitim ve uygulama merkezi Akademi İnoksan, yeni ürün tanıtımlarına, workshoplara, eğitimlere ve birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yaparak aşçılık sektörünü destekliyor. Akademi İnoksan son olarak, ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçilerinden g2m firmasının ürün gamına yeni giren ithal grupları, Bursa, Eskişehir ve Balıkesir’den gelen şeflere tanıttığı toplantıya ev sahipliği yaptı.

İNOSMART VE FRİMA TANITILDI

Etkinlikte, g2m Kurumsal Şefi İsmet Saz, yeni sos, zeytinyağı ve İtalya’dan gelen makarnalarını tanıttı. Sosları makarna, bonfile, tavuk kanat ve balık ile harmanlayarak muhteşem lezzetler ortaya çıkardı. Öte yandan İnoksan Uygulama Şefi Kerem Yılmaz da İnoksan’ın ‘Mükemmel Pişirim, Mutfakta Verim’ mottosuyla ürettiği İnosmart’ı ve pişirme, ızgara ve kızartmayı bir arada yapabilen Frima’yı tanıtarak, pişirme tekniklerini uygulamalı olarak gösterdi.

İnceleyin

Pandemi sürecinde ekipman tercihi nasıl yapılmalı?

Oda içinde ziyaretçilerin doğrudan kullandığı ekipmanlar pandemi sürecinde daha da önem kazandı. Kullanıcıların sürekli değişmesi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz