Anasayfa » Marka » Hayalet mutfaklarla ilgili her şey Trend Sohbet’te konuşulacak

Hayalet mutfaklarla ilgili her şey Trend Sohbet’te konuşulacak

Onlar modaya uygun, gastronominin kurtarıcıları olarak kabul ediliyor ve nihayet bir dizi sohbet ile hak ettikleri ilgiyi görüyor: Hayalet Mutfak!

24 Şubat’ta, dijital olarak Trend Sohbet: Hayalet Mutfaklara Dair Her Şey, ‘İdeal Kurulumu Bulmak’ başlığıyla başlıyor. Mutfak teknolojisi için çözüm sağlayıcı olarak bilinen RATIONAL ve B2B iletişimi için bir pazarlama ajansı olan Progressive Content, etkinliği gerçekleştirmek için güçlerini birleştiriyor. Etkinlik için çok sayıda önemli konuşmacı bir araya gelerek, hayalet mutfakların fırsatlarını ve risklerini, doğru mutfak kurulumunu ve yemek konseptlerini konuşacak. Bu yıl boyunca düzenli aralıklarla gerçekleşecek olan etkinlikler ücretsiz, dijital ortamda ve İngilizce olarak gerçekleşecek.

Daha fazla bilgi için rational-online.com/ghost-kitchen-talk adresine bakabilir ve 24 Şubat tarihinde gerçekleşecek etkinliğimize kayıt olabilirsiniz.

#rationalonline #rational #trendsohbet #hayaletmutfaklaradairherşey #idealkurulumubulmak

 

İnceleyin

Kerem Özbek: Tüm başarımızı müşterilerimize borçluyuz

1951 yılında Los Angeles, Huntington Beach’de en kaliteli hastane servis tepsisini üretmek hedefiyle kurulan Cambro, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz