Anasayfa » Gündem » Hilton Kozyatağı ’na 2 Yıl Üst Üste ” Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli” Ödülü

Hilton Kozyatağı ’na 2 Yıl Üst Üste ” Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli” Ödülü

Dünyanın en prestijli turizm ödülleri olarak nitelenen “World Travel Awards”, İtalya’nın Sardunya Adası’nda düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.

Bu yıl 23.’sü düzenlenen  ’’Dünya Turizm Ödülleri 2016’’da Hilton İstanbul Kozyatağı,  “Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli” seçildi.  Eylül 2014’te, Hilton Hotels& Resort markasının İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk oteli olarak kapılarını açan Hilton İstanbul Kozyatağı, 2015 yılında da ’’Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli’’ ödülünün sahibi olmuştu.

Hilton İstanbul Kozyatağı Genel Müdür Vekili Burak Ektiren, bu ödülü iki yıl üst üste almaktan onur duyduklarını belirtti. Ektiren ’’Bu ödül, takım üyelerimizin misafirlere sunduğu mükemmel hizmet kalitesi ve otelin sunduğu olanakların misafirde yarattığı memnuniyetinin bir yansımasıdır’’ dedi.

#HiltonKozyatağı, #TürkiyeninEnİyiŞehirOteliÖdülü, #WorldTravelAwards, #Hilton, #İstanbul, #Kozyatağı, #DünyaTurizmÖdülleri, #SardunyaAdası, #İtalya

İnceleyin

Accor’dan yaşam tarzı yatırımlarını güçlendirecek iki yeni imza

Yaşam tarzı yatırımlarına güç katacak yeni anlaşmalara imza atan Accor Otel Grubu, bu doğrultuda SBE ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz