Anasayfa » Gündem » Holiday Inn Şişli üst düzey kadrosuna üç yeni atama yaptı 

Holiday Inn Şişli üst düzey kadrosuna üç yeni atama yaptı 

Turizm ve otelcilik sektöründe yaklaşık 25 yıldır yurt dışı ve yurt içinde birçok otelde üst düzey yöneticilik yapan Gürkan Kaban, Holiday Inn Şişli’nin yeni Genel Müdürü olarak göreve başladı. Otelin yeni Satış & Pazarlama Müdürü Özge Demir olurken, Nergis Yeliz Kargın Houesekeeper Müdürü olarak göreve başladı. 

Holiday Inn Şişli’nin yeni Genel Müdürü Gürkan Kaban atamayla ilgili şunları söyledi: ”Amacımız; ekibimle birlikte Pandemi sürecinde misafirlerimizin konforunu en üst düzeyde tutarak, aldığımız önlemler ile sorunsuz atlamaya caba göstereceğiz. Özellikle Türkiye’de neredeyse yerli ve yabancı zincir markaların tamamının bir ya da iki şubesinin yer aldığı Şişli’de, kaliteli ve hizmet çeşitliliği ile bölgenin mevcut pastasından pay almaktan çok, pastayı büyüterek bölgemize katkıda bulunmak için çaba göstermek olacaktır.” dedi.

Gürkan Kaban Kimdir?

Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (ön lisans) ve Anadolu Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği (Lisans) bölümlerinden mezun oldu. Kariyer hayatına, 1995-1998 yılları arasında İstanbul da Çırağan Hotel Kempinski de Yiyecek – İçecek departmanında farklı pozisyonlarda üç yıl boyunca görev aldı. 1998-2008 yılları arasında Amerika’da Royal Caribbean Cruise gemilerinde Asst Maitre d’Senior olarak çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra 2009 yılında, Ankara Rixos Oteli’nin açılış ekibinde Banket Servis Müdürü olarak görev aldı. 2010 yılında İstanbul’da Dedeman İstanbul Oteli’nde Yiyecek İçecek Servis Müdürü olarak görevini sürdürdü. Daha sonra Crowne Plaza Asia İstanbul otelinde açılış ekibinin bir üyesi olarak Operasyon Müdürü görevine devam etti. 2013-2020 yılları arasında açılış deneyimlerine bir yenisini daha ekleyerek, Hilton İstanbul Kozyatağı otelinin açılış kadrosuna Yiyecek İçecek Direktörü olarak dâhil oldu. Holiday Inn Şişli’den gelen teklife kadar görevine devam etti. 2020 Aralık ayı itibariyle Holiday Inn Şişli’ye Genel Müdür olarak atandı. Kaban, Okan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde 2.sınıf öğrencilerine ders vermektedir. Aynı zamanda TUROYD Yönetim Kurulu Üyesi olarak sektöre destek vermeye devam etmektedir.

Yeni Satış & Pazarlama Müdürü, Özge Demir 

Özge Demir, 2010 yılında Doğuş Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Crowne Plaza İstanbul Asia’da  açılış ekibinde başladı. 2012 yılında Miracle İstanbul Asia Otelin açılış ekibinde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak 2017 yıl sonuna kadar görev aldı. Ardından Sheraton Grand Istanbul Ataşehir Satış ve Pazarlama ekibine katıldı. 2018 yılında “The House Hotel Karaköy, The House Hotel Bomonti, The House Hotel Nişantaşı, The House Hotel Kapadokya, Cloud 7 Bakırköy” otellerini bünyesinde barındıran Kerten Hospitality ’de  Cluster Sales Manager olarak görevine devam etti. Yeni yılın başlangıcı itibaren Holiday-Inn İstanbul Şişli Satış ve Pazarlama Müdürü oldu.

Nergis Yeliz Kargın otelin yeni Houesekeeper Müdürü oldu

Nergiz Yeliz Kargin istanbul Turizm Otelcilik Bölümünden mezun oldu. İlk deneyimine 2000 yılında Conrad İstanbul Bosphours’ta başladı, 2004 – 2006   iş bankası, iş kulelerinde bina yönetimi alanın da deneyimine devam etti. 2006 – 2014  yıllarında Dedeman İstanbul Otel de görev alarak çalışmasını sürdüren Kargın. 2015 te The Public Taksim Otelini açılış Housekeeper olarak görev aldı. İş tecrübelerine yurd dışı deneyiminide katmak isteyip 2018 -2020 yılları arasında İngiltere’de  Sa-Cleanıng Sservices şirketine yöneticilik yaptı. Yeni yılda Holiday-Inn İstanbul Şişli Otelinde yeni görevine başladı.

#holidayinnistanbulşişli #otelyönetimatama #yeniatama #otel #hotel #gürkankaban

İnceleyin

Tatilsepeti akademisinde kendi influencer’ını yetiştirecek

Turizm sektörü oyuncularından Tatilsepeti’nin influencer olmayı arzu edenlere sunduğu ‘Influencer Academy’ başvuruları başladı. Sektörün deneyimli ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz