Anasayfa » Fuar » HostMilano 2021 için geri sayım

HostMilano 2021 için geri sayım

Sonunda anayola döndük. Coşku, keşfetme, nihayet canlı olarak buluşma ve tartışma arzusu… Bunlar Host2021’de dünyanın dört bir yanından gelecek olan alıcıların duyguları. İşletmelerinin ihiyaç duyduğu ekipman ve aksesuar satın almak üzere Milano’ya gelecek olanlar için ilk büyük uluslararası HoReCa ve perakende fuarı, en iyi şirketlerle tanışmak ve yeniden başlama için en iyi çözümleri öğrenmek için eşsiz bir fırsat.

HostMilano, yemek servisi ve misafirperverlik dünyasına adanmış uluslararası bir etkinlik. İki yılda bir gerçekleşen, hammaddeden yarı mamul ürünlere, makineden ekipmana, mobilyadan sofra takımlarına kadar başarılı bir iş kurmak için gereken her şeyi trendlere, teknolojilere ve inovasyona odaklanan bir bakışla sunuyor. Bu yıl fuarın 42. organizasyonu gerçekleşecek.

Ho.re.ca/ Ekipman / Kahve / Yiyecek

Tüm HoReCa, yemek servisi, perakende, büyük ölçekli perakendeciler ve otel sektörünü temsil etmek üzere makro alanlara bölünmüş şahane bir yerleşim düzeni.

Teknoloji ve yenilik: Gelecek şimdi

HostMilano her iki yılda bir ekipman, hammadde, ekipman ve yarı mamul ürünler açısından en son ürünleri ve yenilikleri sunuyor. Teknoloji tam merkezde yer alır.

Tüm tedarik zinciri operatörleri için etkinlikler, iş ve eğitim

Büyük şeflerin, kahve dünyasından profesyonellerin ve gelato, çikolata ve pasta ustalarının katılımıyla 800’den fazla yenilikçi ve sanatsal etkinlik…

Uluslararası merkez

Fuar, dikey uzmanlığı tedarik zinciri yakınlığı ile birleştiren, konaklama dünyasındaki değişikliklere, tüketim modellerine ve yeni formatlara uluslararası bir genel bakış sunan benzersiz bir sergi formatıdır. Yemek servisi ekipmanları, fırın-pizza-makarna, kahve-çay-bar, kahve makineleri-otomatlar, gelato, pasta ve fırıncılık, mobilyalar, teknoloji ve sofra takımları, ticari ziyaretçilerin işlerini yönlendirmelerine ve uluslararası ilişkileri geliştirmelerine olanak tanır.

Esneklik, temizlik kolaylığı, teknoloji ve hepsinden önemlisi, kurumsal stratejiyi ve işleme tekniklerini belirleyen çevre dostu bir yaklaşım: Bunlar, konukseverliği dönüştüren çizgilerdir.

Yurt dışında Made in Italy’den Host2021’in “en iyi” katılımcılarının geleceğin mutfakları için tek bir tarifi var: sürdürülebilirlik, teknoloji ve verimlilik ile enerji tasarrufunu birleştirebilen çözümler.

Yeni Normal’in mutfakları, yüksek teknolojinin evrimine uygun olarak, ekipmanların uzaktan yönetimini unutmadan 4.0 teknolojisi için tasarlanmış yüksek performanslı fırınlara sahip olacak.

Fuar, HoReCa endüstrisinin tüm segmentleri için en pratik ve karlı çözümlere sahiptir. Gel ve kendin için yerinde gör!

Güvenli, gelin ve keyfini çıkarın!

Fiera Milano, bir yıldır yürürlükte olan yönetmeliklere göre sürekli güncellenen ve çok yakın zamanda uluslararası sergilerde test edilen bir güvenlik protokolü geliştiriyor.

Fiera Milano Rho’da 22 – 26 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuar her zaman olduğu gibi profesyonel operatörlere ayrılacak ve 1-3, 2, 5-7, 9-11, 13-15, 22-24 hollerinde yapılacak. Fuara giriş, katılımcılar için 8.30 – 19.00 ve ziyaretçiler için 9.30 – 18.30 arasında planlanıyor.

#hostmilano2021 #horecafuar #horeca #evdışıtüketimfuarı #hotelrestaurantcafe #milanofuar #ekimfuarları

İnceleyin

Travel Turkey İzmir, 15.sini hibrit düzenleyecek

Şubat ayında Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarı olan ve sektörün tüm bileşenlerini online olarak bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz