Anasayfa » Etkinlik » İnoksan ‘Bir Aşcının Dünlüğü’ Projesi ile Okullara Konuk Oluyor

İnoksan ‘Bir Aşcının Dünlüğü’ Projesi ile Okullara Konuk Oluyor

Endüstriyel mutfak sektörünün ülkemizden dünyaya açılan öncü şirketi İnoksan, Big Chefs Mutfak Koordinatörü Murat Aslan ile beraber yürüttüğü  ve  gastronomi, aşçılık, turizm bölümlerindeki öğrencileri bilgilendirmeyi hedefleyen  “Bir Aşçının Dünlüğü” projesine 2016-2017 eğitim öğretim yılında da devam ediyor.

İlki 30 Eylül Cuma günü Kartal Disk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde İnoksan’ın katkıları ile gerçekleşecek olan Bir Tutam Mutfak, Bir Tutam Hayat isimli keyifli söyleşide, Murat Aslan meslek hayatında edindiği tecrübeleri ve anıları öğrencilerle paylaşacak. Keyifli sohbetin ardından ise katılımcılara eğlenceli sorular yöneltecek olan Murat Aslan,  etkinlik sonunda öğrencilere süpriz hediyeler de verecek.”Bir Aşçının Dünlüğü” projesi ile okul ziyaretleri gerçekleştiren İnoksan, proje kapsamında bir araya geldiği öğrencilerden büyük ilgi görüyor. “Bir Aşçının Dünlüğü” etkinliği 14 Ekim 2016 tarihinde Anadolu Üniversitesi’nde de gerçekleşecek.”Bir Aşçının Dünlüğü” projesi  kapsamında görüşlerini açıklayan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık; “İnoksan ailesi 1475151171_B__GCHEFS_MURAT_ASLANolarak kurulduğumuz ilk günden beri sosyal gelişime, meslek edinmeye destek çıkarak, topluma yararlı kişiler kazandıracak projeleri desteklemek bizim için öncelik olmuştur. Ülkemizde gastronomi sektörü çok hızlı büyüyor ve bu doğrultuda  yeni nesil gençlerin sektöre olan  ilgisi de gün geçtikçe artıyor.   Bu yüzden donanımlı genç şef adaylarıyla buluşarak, onların sektöre bakışını gözlemlemek, beklentilerini anlamak ve onların hayallerine katkı sağlamak bizim için çok önemli. Gençler bizim geleceğimiz. Buradan hareketle hayata geçirdiğimiz Bir Aşçının Dünlüğü” projemiz ile öğrencilerle keyifli bir ortamda bir araya gelerek,  onların geleceğine katkı sağlamayı hedefledik. Bu tarz etkinlikler aracılığı ile geleceğimizin güvencesi olan gençlerle bir arada olmak bizlere  mutluluk veriyor. Projemize dahil olarak, sağladığı katkı sebebiyle Big Chefs Restaurant Group Mutfak Koordinatörü Murat Aslan’a da ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

İnoksan yoğun ilgi gören bu proje kapsamında  ilerleyen dönemlerde de tüm gastronomi okullarını ziyaret etmeye ve öğrenciler ile buluşmaya ve devam edecek.

#İnoksan #Proje #Okul #Konuk #BirAşcınınDünlüğü #Ziyaret

İnceleyin

Oligark, 100’ü aşkın tur operatörünü Boğaz’da ağırladı

İstanbul’un popüler eğlence mekanlarından Oligark İstanbul, ‘The Future Of Luxury’ etkinliği kapsamında 100’den fazla tur ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz