Anasayfa » Hotel-Tech » İş-zaman-ekip yönetimine yenilikçi ve teknolojik yöntem: Peptask

İş-zaman-ekip yönetimine yenilikçi ve teknolojik yöntem: Peptask

Saha ekiplerinin görev yönetimini kolaylaştırmayı amaçlayan bir uygulama olan Peptask, geliştirdiği görev takip uygulaması ile farklı konumlarda çalışan ekip üyelerine; işlerine ait tüm detayları anlık olarak görüntüleyebilecekleri ortak bir iş alanı imkanı sunuyor.

Uygulama ile mevcut yöntemlerin yol açtığı zaman ve işgücü yönetimindeki sorunları çözmeyi hedeflediklerini belirten Peptask Genel Müdürü Emre Elagöz ile uygulamanın detaylarını ve otel hizmetlerindeki iş süreçlerine sağladığı faydaları konuştuk.

Ekiplerinizi nasıl yönetiyorsunuz?

Otel hizmetlerinde houseekeping ve teknik servis birimlerinin iş takibini telefon konuşmaları ve mesajlaşma ile yapmak yerine daha kolay ve sistematik bir yöntem ile yapabilirsiniz. Nitekim, bu yöntemler işin detaylarını ya da iş akışındaki olası değişiklikleri anlık takip etmek için oldukça yetersizdir.

İş detaylarını sürekli telefonlaşarak ya da birçok farklı işe ait detayların paylaşıldığı kalabalık mesajlaşma gruplarında aramak sizlere zaman kaybettirir. Bunun yerine, Peptask ile her çalışan kendi görevlerini listeleyebilir ve o görevlere ait resim, konum gibi detayları anlık olarak görüntüleyebilir. Sonuç olarak, çalışanlara görevlerini daha net ifade etmek, göreve dair tüm detayları tek bir ekranda sağlamak yapılan işin daha kısa süre içinde ve daha doğru bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

“Farklı ekipleri ve işleri tek bir platformdan yönetin”

Ekip çalışanlarının her biri farklı bir görevi tamamlamakla sorumludur. Bununla birlikte, bazı görevler bağlı olabilir. Bir işin başlaması işin başka bir işin tamamlanması gerekebilir. Bu durumlarda, tüm görevlerin tek bir ekrandan aynı anda takip edilir olması size büyük fayda sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, senaryo özelliği sayesinde bağlı görevler için otomatik akış sağlayabilirsiniz.

“Planlı iş yönetimi Peptask ile mümkün”

Peptask uygulamasının faydasını en çok işlerinizi yönetirken göreceksiniz. Kişi, görev ve tarih bazlı raporlamalar ile veriye dayalı planlamalar yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın iş yükünü takip ederek görevlendirmeleri daha iyi yapabilirsiniz. Ayrıca, yapılan görevlerin kaydını tutmak süreçlerinizi iyileştirmeye yönelik analizler yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Neden Peptask?

Peptask sayesinde ekipler iş birliği yapar ve daha verimli çalışır ve yöneticiler her şeyin programa ve bütçeye uygun olup olmadığını kontrol eder. Ayrıca, Peptask ile sürecin her detayını takip edebilir ve sorunlara anlık çözümler üretebilirsiniz. Böylece müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Kısaca işinizi, zamanınızı ve ekibinizi yönetebileceğiniz yenilikçi ve teknolojik bir yöntem arayışındaysanız Peptask ile tanışın.

#peptask #emreelagöz #röportaj #otel #turizm #müşterimemnuniyeti #görevtakipuygulaması

 

İnceleyin

Mirada Exclusive Hotel’in havası, Doğu İklimlendirme garantisinde

Bodrum, Gümbet’in en sakin koylarından birinde 30.000 m2 alan üzerinde kurulu, mavi bayraklı plaja sahip ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz