İşletmeleri akıllı teknolojiyle buluşturan 1. sınıf hizmet: Somfy Expert

Yenilikçi çözümleriyle bina otomasyonunda liderliğini koruyan Somfy; kafelerden restoranlara, otellerden ofislere tüm alanları akıllı teknolojilerle buluşturuyor. Otel ve restoran işletmelerini yüksek teknolojiyle donatmak için bir Somfy Expert ile iletişime geçmek yeterli!

Akıllı teknolojiler, günümüzde tüm yaşam alanlarına konfor ve değer katıyor. Üstelik ofislerden kafelere, restoranlardan otellere; bu teknolojilere sahip olmak her geçen gün çok daha kolaylaşıyor. Böylece perde, panjur, tente, pergola, zip perde, bahçe ve garaj kapısı gibi birçok ekipman, uzaktan kumanda ya da telefondan bir dokunuşla açılıp kapanabiliyor ya da bir akıllı sistemlerle her biri için merkezi kontrol mümkün oluyor. Bu konuda öncülük eden markaların başında da yenilikçi çözümleriyle bina otomasyonunda dünya lideri olan Somfy geliyor. Yaşam alanlarını teknoloji ile donatmak için bir Somfy Expert ile iletişime geçmek yeterli!

Birinci sınıf kalite, zamanında hizmet garantisi

Somfy Expert’ler, becerileri ve deneyimleri sayesinde özel olarak seçilmiş, Somfy çözümlerinin kurulumları için sertifika sahibi olan bağımsız profesyonellerden oluşuyor. Gerektiğinde markanın motorlu ve akıllı çözümlerine ilişkin tavsiyelerde bulunarak, bunların kurulumunu yapmak ve satış sonrası destek vermek üzere yardım sağlıyor. Somfy Expert’ler birinci sınıf kalite ve zamanında hizmet garantisi ile görev yapıyor. İşletmelerinizde renovasyon için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda ya da bu alanları teknolojiyle donatırken bir uzmana danışmak istediğinizde yanınızda oluyor.

Tek dokunuşla maksimum kontrol

Bugün bir Somfy Expert ile iletişime geçerek, akıllı perde, panjur ya da zip perdelere hemen sahip olmanız mümkün. Somfy motorlu perde, panjur ve zip perdelerinizi, uzaktan kumanda ya da telefondan bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ofisinizde ya da mekanınızda yüksek konforun keyfini sürebilirsiniz. Aynı şekilde Somfy akıllı tente ve pergolalarla da uzaktan kumandanızın tuşuna ya da telefonunuza tek bir dokunuşla ihtiyaç duyduğunuz an gölge serinliği yaşayabilirsiniz.

#somfy #somfyexpert #horeca #otelrestorankafe #akıllıteknoloji #teknoloji #renovasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir