İstanbul Marriott Hotel Şişli ilk misafirini ağırladı

Şehrin merkezindeki benzersiz konumu, 259 delüks odası, modern SPA’sı ve Akdeniz mutfağından en özel lezzetlerin sunulduğu restoranıyla hizmet vermeye başlayan İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin ilk misafiri, Avusturya Elçiliği Ticaret Müsteşarı Konstantin Bekos oldu.

Dünyanın 72 ülkesinde, 3.900 otel, 35 milyon sadakat üyesi ve 18 markaya sahip bir zincir olarak faaliyet gösteren Marriott International’ın en yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli, 7 Mart’tan itibaren konuklarını ağırlamaya başladı. Otelin ilk misafiri, Avusturya Elçiliği Ticaret Müsteşarı Konstantin Bekos oldu.

Marriott International’ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli’deki ilk konaklamayı gerçekleştiren Bekos, göz kamaştıran Boğaz ve Haliç manzarasından çok etkilendiğini ve işi gereği sık sık ziyaret ettiği İstanbul’da farklı bir deneyim yaşadığını söyledi.

Helikopterle ulaşım imkanı da var

İstanbul’un ticaret ve alışveriş merkezi Şişli’deki merkezi konumu sayesinde İstanbul’un her noktasından kolay ulaşım imkanı veren İstanbul Marriott Hotel Şişli, dileyen müşterileri için helikopterle ulaşım sağlamasıyla da dikkati çekiyor.

En teknolojik ve trendi toplantıların adresi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, en yeni teknolojilerle donatılmış 4 toplantı salonuyla iş buluşmalarına da yeni bir soluk getiriyor. Otel, Marriott zincirinin geliştirdiği online bir platform olan MeetingsImagined.com sayesinde; kullanıcı deneyimleri, son toplantı trendleri ve yüzlerce ilham verici fotoğraftan esinlenerek en iyi toplantıları gerçekleştirme imkanı sunuyor.

mrt2mrt3

Sağlık, güzellik ve lezzetin de merkezi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, 2.300 m2 büyüklüğünde, modern bir şehir SPA’sı olarak dizayn edilen Health Club&SPA ile huzur ve dinginlik dolu saatler geçirme imkanı sağlıyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de bulunan The Dish Room Restaurant & Terrace Bar, Fransa’dan Mısır’a, İtalya’dan Japonya’ya, Dubai’den Çin’e kadar dünyanın farklı noktalarında çalışmış ve farklı ülkelerin mutfaklarında oldukça deneyimli olan Fransız şef Hubert Bourdon’un hazırladığı Akdeniz mutfağına özgü menüsüyle fark oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir