İstanbul Marriott Hotel Şişli kapılarını açıyor

Dünyaca ünlü oteller zinciri Marriott International’ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, Mart ayında hizmete giriyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli, benzersiz konumu, 259 konforlu odası, şehrin kaosundan kaçıp sağlık ve dinginlik bulacağınız Health Club&SPA’sı, Fransız şef Hubert Bourdon’un hazırladığı özel lezzetlerin sunulduğu restoranıyla İstanbul’da lüks ve konforun yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

Dünyanın 72 ülkesinde, 3.900 otel, 35 milyon sadakat üyesi ve 18 markaya sahip bir zincir olarak faaliyet gösteren Marriott International’ın en yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli, Mart ayında konuklarını ağırlamaya başlıyor.

Marriott International’ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, lüks ve rahatlığı bir arada sunan 259 konforlu odası ve göz kamaştıran Boğaz ve Haliç manzarasıyla konuklarına eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Şişli’deki merkezi konumu ve İstanbul’un her noktasından kolay ulaşım imkanına sahip olmasıyla fark oluşturan İstanbul Marriott Hotel Şişli, iş ve tatil için muhteşem bir seçenek sunuyor.

Sağlık, güzellik ve lezzetin de merkezi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, 2.300 m2 büyüklüğünde, modern bir şehir SPA’sı olarak dizayn edilen Health Club&SPA ile huzur ve dinginlik dolu saatler geçirme imkanı sağlıyor.

Tamamı yeni nesil fitness cihazlarından oluşan fitness ve aerobik salonu ve pilates reformer seanslarıyla misafirleri için mükemmel bir ortam oluşturan Health Club&SPA, size, sauna, aromalı buhar odası, şok duş ve kar çeşmesi ile tazelenmiş ve yenilenmiş bir cilde kavuşarak adeta yeniden doğma fırsatı sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir