Anasayfa » Gündem » Kalender Meksika’dan müjdeledi: IADWP’nin 2021 etkinliği eylülde İstanbul’da!

Kalender Meksika’dan müjdeledi: IADWP’nin 2021 etkinliği eylülde İstanbul’da!

Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği’nin 2021 yıllık etkinliği TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender’in girişimleriyle, 06-09 Eylül tarihleri ​​arasında, Istanbul Pullman Hotel’de gerçekleşecek. 

Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği (IADWP)’nin 2021 yıllık etkinliği için 3 adaya karşı kıyasıya yarışan ve kazanan İstanbul, 06-09 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında, Istanbul Pullman Hotel’de Romantik Seyahat Endüstrisi profesyonelleriyle birlikte, alanında otorite konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

Murtaza Kalender: “Bu başarı topyekün turizm camiamıza aittir” 

Sektörün önde gelen profesyonellerini Türkiye’ye getirmekten son derece mutlu olduğunu belirten Murtaza Kalender, “Bunu başarmak aslen o kadar da zor değildi. Çünkü Türkiye, bu tür etkinlikler vesilesiyle tüm dünya destinasyonları arasında düğün planlamacılarına büyük fırsatlar sağlamak için harika bir destinasyon zaten. Dolayısıyla bu başarı sadece bana ait değildi. Bu başarı öyküsü bir bütün olarak ülkeye ve özellikle İstanbul’a ve pek tabii ki bu mesleğin paydaşlarına, topyekûn turizm camiamıza aittir. Bu başarı, Türkiye’deki tüm başarılı turizmciler ve dernekler, başta Türk Hava Yolları, İstanbul Turizm Derneği (ISTTA), Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak diğer birçok resmi kurumun kısacası sektöre hizmet eden tüm meslektaşlarımızın başarılarının bir yansımasıdır. Bu vesileyle, tüm Türk turizm meslektaşlarımızı etkinliğimize davet ediyor, sektördeki herkesin bize ve bu etkinliğe katılmasını bekliyoruz. Tüm meslektaşlarımız gönül rahatlığıyla bu etkinliğe katılabilirler. Birlikten kuvvet doğar. Nitekim paylaştıkça büyüyeceğiz. Büyüdükçe de yeni iş imkânları geliştireceğiz.” diye konuştu.

Etkinlik eğitim gezisi ve ödül töreniyle son bulacak 

06-09 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında Türkiye’de gerçekleşecek olan etkinlik, Kapadokya, Bodrum, Kuşadası /Efes, Pamukkale ve Antalya’ya eğitim gezilerinin ardından 13 Eylül 2021 tarihinde Antalya’da dünyanın en iyi düğün organizatörlerine yönelik düzenlenen  ödül töreni ile son bulacak.

Kalender’in Meksika ziyareti etkili oldu 

IADWP’nin Avrupa ve Asya’dan Sorumlu Başkanı unvanını da taşıyan TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender, dernek profesyonellerini İstanbul konusundaki kararlarına ikna etmek için Meksika’ya gitmiş ve destinasyon olarak 3 farklı seçenek arasından seçilmesinde büyük rol oynamıştı.

#travelshopturkey #UluslararasıDestinasyonDüğünPlanlamacılarıDerneği #IADWP #düğünturizmi #wedding #turizm

İnceleyin

THY uçuşlu hangi yolcular PCR testinden muaf?

Türkiye’ye gelecek tüm yolculardan PCR testi talep eden Türk Hava Yolları’nın transit yolcuları muaf tuttuğu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz