Körfezde tatilin yeni adresi: Rixos Bab Al Bahr

Rixos Hotels, Birleşik Arap Emirlikleri’nin yeni turizm gözdesi Ras Al Khaimah’da ülkenin en büyük all inclusive resort oteli “Rixos Bab Al Bahr”ı açtı.

Rixos Hotels, Birleşik Arap Emirlikleri’nin yeni turizm cenneti Ras Al Khaimah Emirliği’ndeki Al Marjan Adası’nda ülkenin en büyük all inclusive resort otelinin kapılarını açtı. Her şey dahil ve kişiye özel konseptle hizmet veren Rixos Bab Al Bahr, yılın her mevsiminde deniz ve güneş tatili imkanı sunan eşsiz atmosferiyle tatilcilerin yeni gözdesi olacak.

 Piramit’te rüya gibi tatil

Ras Al Khaimah Emirliği’nin Al Marjan Adası’nda konumlanan Rixos Bab Al Bahr, 150.000 m2’lik alan üzerine kurulu 3 piramitten oluşuyor. Farklı mimarisi ile delux, premium, aile odası, ve junior süit odalada misafirlerini ağırlayan Rixos Bab Al Bahr’da, 14 Restoran&Bar Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunuyor.

Türk misafirperverliği ile yerli ve yabancı konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatan Rixos Bab Al Bahr’da SPA, Türk Hamamı, çocuk kulübü Rixy Club, genç kulübü Teen’s Republic ve gece kulübü Inferno her yaştan misafire hitap ediyor. Rixos Bab Al Bahr, Dubai’ye 45 dakika, Ras Al Khaimah havaalanına ise 15 dakika uzaklıkla Birleşik Arap Emirlikleri’nin kolay ulaşılabilen bölgesinde yer alıyor.

rixos2rixos3

Bab Al Bahr’da eğlence bitmiyor

Rixos Bab Al Bahr’da eğlence erken saatlerde başlayıp gece gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor. Farklı türlerde canlı müzik performansları, büyüleyici dans gösterileri ve akrobatlar ile Rixos Bab Al Bahr’da her gün ayrı bir şenlik yaşanıyor. Birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan “eğlence meydanı” ve inci beyazı kumsalda düzenlenen DJ partiler Rixos Bab Al Bahr’ı eğlencenin merkezi haline getiriyor.

 Rash Al Kamiah’ın en büyük toplantı salonları

Rixos Bab Al Bahr, kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile 15 kişiden 880 kişiye kadar uzanan kapasiteli toplantı ve balo salonlarıyla uluslararası organizasyonlara ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin seçkin ailelerinin düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir