Anasayfa » Marka » Kütahya Porselen 50 yaşında!

Kütahya Porselen 50 yaşında!

Türkiye’nin milli porselen markası ve bugün dünyanın en büyük porselen üreticisi olan Kütahya Porselen 50. yaşını kutluyor.

Yeni nesil koleksiyonlarıyla porselen modasına yön veren ve horeca sektöründe uluslararası bir marka olan Kütahya Porselen, sektörde bu yıl 50. yaşını kutluyor. Sofra estetiğine verdiği önem, özel tasarım koleksiyonları, sağlığa uygun üretim teknikleri ve gerek son kullanıcılar gerekse meslek profesyonelleri tarafından çok tercih edilen Kütahya Porselen, başarısının sırrını ‘hayattan ilham almak ve herkese ilham vermek’ felsefesiyle açıklıyor.  İlham dolu 50 yıllık tecrübesini ve başarısını ise “ilham” adlı reklam kampanyasıyla ekrana taşıyor. Kütahya Porselen’in reklam kampanyası DokuzDoksan imzasını taşıyor. Reklam filminin yapımcılığını Noise Film, yönetmenliğini ise Burak Yıldırım üstleniyor. #ilhamdolu50yil hashtag’iyle yayınlanan reklam kampanyası televizyon, dijital platformlar ve sosyal medyada izleyicilerinin beğenisine sunuldu.

#kütahyaporselen #50yıl #porselen #ilhamdolu50yil #horeca #horecaporselen #evdışıtürketim #otel #restoran

 

İnceleyin

Ahmet Gürkaynak: “Başarımız, 5 odalı küçük bir otel ile uluslararası zincirlere aynı anda ürün sunabilmek”

Röportaj: Hatice Ünal Bilen 1977 yılından bu yana profesyonel mutfaklara set üstü malzeme imalatı yapan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz