Lacivert’ten Boğaz’ın Kıyısında Doyumsuz Brunch Keyfi

Lacivert Restaurant’ın İstanbul boğazının en güzel manzarası eşliğinde sunduğu, dillere destan brunch keyfi, her damak tadına hitap eden farklı zengin çeşitleri ile hafta sonunu lezzet şölenine dönüştürüyor!  

Lacivert Restaurant’ın artık bir klasik haline gelen pazar brunchları, her damak tadına hitap eden lezzetli seçenekleriyle sizi bekliyor. Her Pazar, 10:00 – 14:00 saatleri arasında zengin açık büfe eşliğinde uzun kahvaltılara ev sahipliği yapan Lacivert’te yöresel lezzetlerin yanı sıra Güney Akdeniz ve İngiliz mutfağı gibi farklı bölgelerin özel lezzetleri de sunuluyor.

Yaz aylarında bol güneşli ve esintili terasında, kış aylarında ise rıhtımı aratmayan, camekânlı salonlarında misafirlerini deniz manzaralı masalarında ağırlayan Lacivert, pazar brunchlarına özel sunduğu hamur işi, tatlı ve börek çeşitlerinin yanı sıra geleneksel şerbetleri ile de kahvaltıya ayrı bir keyif katıyor.

hotl2 hoterl3 

Lacivert, pazar brunchlarında Anadolu mutfağında yer alan pek çok özgün lezzeti Lacivert yorumuyla sunarken; Ege, Rumeli ve Konya gibi bölgelerden seçtiği az bilinen özel börek çeşitleri ile de misafirlerine başka hiçbir yerde bulamayacakları lezzetleri ulaştırıyor.

Lacivert’in Türkiye ve dünyadan farklı pek çok lezzeti bir araya getirdiği zengin brunch büfesinde ayrıca farklı ot kavurmalarını, peynir çeşitlerini, Türkiye’nin dört bir yanından gelen özel bal ve reçel çeşitlerini de tatmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir