Anasayfa » Gündem » Marriott Hotel Şişli’yi finansal hedeflerine ulaştıracak atama

Marriott Hotel Şişli’yi finansal hedeflerine ulaştıracak atama

Istanbul Marriott Hotel Şişli’yi finansal hedeflerine ulaştırmak için kaliteli ürün ve hizmet ile sürdürülebilir misafir memnuniyeti oluşturmayı önemseyen Recep Özdemir Kasım ayı itibariyle Istanbul Marriott Hotel Şişli’nin Genel Müdürü olarak atandı.

Istanbul Marriott Hotel Sisli’nin Genel Müdürlük görevine turizm ve otelcilik ektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Recep Özdemir atandı. Turizm sektöründe 20 yılı aşkın otelcilik tecrübesine sahip Özdemir, Saint Michel Fransız Lisesi ve Bilkent Üniversitesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunu. Otelcilik kariyerine Conrad Hotel Istanbul’un satış departmanında başladıktan sonra birkaç yıl içinde Grup Satış Direktörlüğü’ne yükselen Recep Özdemir, Crowne Plaza ve Ramada gibi 5 yıldızlı, lüks, zincir otellerde üstlendiği çeşitli liderlik pozisyonlarının ardından 2009 yılında Genel Müdürlük görevine getirildi.

Öğrenmenin ve gelişimin sürekliliğine her zaman inanarak sürdürdüğü liderlik görevlerinin yanı sıra aldığı eğitimler ve katıldığı sertifika programlarıyla da kariyerine yatırım yapmaya devam etti. Hem açılış hem de çoklu otel genel müdürlüğü tecrübelerine sahip başarılı lider ve yönetici Özdemir, 2016 yılında Renaissance Polat Istanbul Hotel’e atanarak, Marriott International Türkiye bünyesine katıldı. Oteli finansal hedeflerine ulaştırmak için kaliteli ürün ve hizmet ile sürdürülebilir misafir memnuniyeti oluşturmayı önemseyen Recep Özdemir, Kasım ayı itibariyle Istanbul Marriott Hotel Şişli’nin Genel Müdürü olarak atandı.

#IstanbulMarriottHotelŞişli #atama #genelmüdür #recepözdemir #otel #konaklama #turizm #marriottinternational

İnceleyin

Matbah Restaurant’tan Türk Mutfağı Haftası’na özel menü

Osmanlı kraliyet mutfağının olağanüstü geleneksel tatlarını lezzetseverlerle buluşturan Matbah Restaurant, bu defa da Türk Mutfağı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz