Mavi Suite Türkbükü yenilendi!

Yenilenen mimarisi, modern dokunuşları, lezzetli mutfağı ve keyifli atmosferiyle Türkbükü’nün masmavi koyunda yer alan Mavi Suite Otel, bu yaz yepyeni bir yüzle misafirlerini bekliyor.

Yenilenen otel tasarımı, Bodrum’un geleneksel mimarisinden ilham alıyor. Beyaz badanalı evlerin ve taş duvarların sadeliği, modern çizgilerle buluşuyor. Ahşap detaylar ve gölge oyunları ile zenginleştirilen dış cephe, Bodrum’un ruhunu yansıtıyor.

Doğayla iç içe konfor

Odalarda kullanılan doğal malzemeler ve açık renk paleti sayesinde ferah ve yalın bir atmosfer hakim. Geniş pencereler sayesinde iç ve dış mekan arasında şeffaf bir ilişki kurularak doğayla iç içe olma hissi yaşatılıyor. Misafirlerin konforu ve keyfi için modern dokunuşlarla tasarlanmış odalar, yenilikçi dekorasyon ve çağdaş olanaklarla donatılmış olup, dinlenme ve mükemmel bir tatil için ev sahipliği yapacak.

Yenilenen modern mimari ve Bodrum’un ruhunu yansıtan tasarım, doğayla iç içe konforlu konaklama imkanları, özenle hazırlanmış lezzetler, deniz ürünleri ziyafeti, detoks barı ve geniş şarap menüsü, çeşitli sanat etkinlikleri, müzik performansları ve eğlence dolu bir gece Mavi Suite Türkbükü ziyaretçilerini bekliyor.

Sanat ve lezzetin buluşma noktası

Mavi Suite Türkbükü, yaz boyunca birbirinden çeşitli sanat etkinlikleri ile misafirlerine keyifli anlar yaşatacak. Mutfağında ise güne özenle seçilmiş ürünlerle hazırlanan kahvaltıdan, deniz manzaralı restoranda sunulan Akdeniz mutfağına kadar her damak tadına hitap ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir