Anasayfa » Marka » Melih Kümbüloğlu: İşletmelerin ve şeflerin en büyük yardımcısıyız

Melih Kümbüloğlu: İşletmelerin ve şeflerin en büyük yardımcısıyız

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan buharlı fırın teknolojisinin mucidi ve pazar lideri RATIONAL, 2020 Mayıs ayında yeni ürünlerinden iCombi Pro ve iCombi Classic’in tanıtımını gerçekleştirdi. Enerji ve su tüketiminde tasarruf sağlayan ürünlerin çevre dostu olmalarının yanı sıra sahip olduğu akıllı pişirme fonksiyonları ile de mutfaklarda verimlilik, esneklik ve kolaylık sağladığını belirten RATIONAL Türkiye Kurumsal Şefi Melih Kümbüloğlu, turizm sektöründe otel ve restoranlara odaklandıklarını belirterek, “En büyük hedefimiz teknolojiyi mutfaklarla birleştirerek işletmelerin ve mutfak ekibinin en büyük yardımcısı olmak. Hali hazırda uluslararası ve ulusal zincir otel ve restoranlarda  mutfaklardaki en büyük yardımcı ve olmaya da devam ediyor.” diyor.

Mutfaklar için önemli bir iletişim kanalı

Geçtiğimiz sene piyasaya sundukları iCombi Pro ve iCombi Classic ürünleriyle, tasarruf ve verimlilik konusundaki iddiasını ortaya koyan RATIONAL’in ConnectedCooking ile de mutfaklar için önemli bir iletişim kanalı oluşturduğunu anlatan Kümbüloğlu, “Pişirme teknolojisini ele alacak olursak donanımsal olarak artık 10 tepsili cihazlarımızdan başlayarak  ilave bir fan daha var. Aslında cihazlarımızı bir önceki modele kıyasla %98 oranında yeniledik. Bu bize pişirme süresinde bir önceki cihazımız olan SelfCookingCenter’a  göre %10 daha hızlı pişirme süresi oluştururken mükemmel iklim kontrolü sayesinde de pişirme kapasitemiz %50 artmış durumda.” diyor.

Olağanüstü iklim kontrolü, dengeli pişirme performansı

RATIONAL Türkiye Kurumsal Şefi Melih Kümbüloğlu, kendi bünyesindeki akıllı teknolojileri de geliştiren RATIONAL “iDensity Control” iklim kontrolü ile kabin içerisinde olağanüstü iklim kontrolü ve dengeli pişirme performansı sağlanırken, “iCookingSuite” akıllı pişirme fonksiyonu sayesinde istenilen sonuca göre pişirme yapılabildiği, pişirme esnasında da sürece istenildiği şekilde müdahale edilebildiği detayını paylaşarak, “iProductionManager” sistemi sayesinde bütün üretim sürecinizi planlayabiliyor cihazın başında olmadan da süreci başlatabiliyorsunuz. Yenilenen yıkama ve bakım fonksiyonumuz “iCareSystem” ile artık çok daha az tablet, su ve enerji kullanırken hızlı temizlik fonksiyonu ile sadece 15 dakika içerisinde cihazının ciddi oranda temizlenmesini sağlayabiliyorsunuz.” şeklinde sözlerini sürdürüyor.

“Yenilenen ve daha da güçlenen özellikleri ile RATIONAL  iCombi Pro ile endüstriyel mutfaklarda sıcak havayı gıdaya ileten en iyi ürün olma özelliğini korumaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz teknolojimiz ve özelliklerimiz ile işletmelerin ve şeflerin her zamanki gibi en büyük yardımcısı olmaya devam ediyoruz.”“Yenilenen ve daha da güçlenen özellikleri ile RATIONAL  iCombi Pro ile endüstriyel mutfaklarda sıcak havayı gıdaya ileten en iyi ürün olma özelliğini korumaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz teknolojimiz ve özelliklerimiz ile işletmelerin ve şeflerin her zamanki gibi en büyük yardımcısı olmaya devam ediyoruz.”

Her zaman standart ve kaliteli ürünler pişirme garantisi

RATIONAL, müşterilerine her zaman standart ve kaliteli ürünler pişirme garantisi veriyor. Bunu 7/24 ChefLine hattı ve şef kökenli bölge müdürlerinin desteği ile sağladıklarını sözlerine ekleyen Kümbüloğlu, “ConnectedCooking adında profesyonel mutfaklar için modern bir ağ bağlantı çözümümüz vardır. İster tek ister birden fazla RATIONAL cihazınız olsun, ConnectedCooking size yepyeni ve kolay uygulama olanakları sunar. Dünya ve ülke mutfağınıza ait ilham alabileceğiniz bir tarif kütüphanesi var. İlgili programı seçip tek tıkla kendi fırınınıza atabildiğiniz için yeniden program da hazırlamanıza gerek kalmaz. Ayrıca birden fazla şubeniz var diyelim. Programı ana merkezde bilgisayarınızda hazırladınız ve Antalya’daki şubeye göndermek istiyorsunuz. Yine tek bir tıkla, programı nereye isterseniz anında gönderebiliyorsunuz. Bu, çok şubeli otel ve restoranlar için oldukça önemli.” diyor.

#RATIONALTürkiye #şefmelihkümbüloğlu #iCombiPro #iCombiClassic #ConnectedCooking

 

İnceleyin

Pandemi sürecinde ekipman tercihi nasıl yapılmalı?

Oda içinde ziyaretçilerin doğrudan kullandığı ekipmanlar pandemi sürecinde daha da önem kazandı. Kullanıcıların sürekli değişmesi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz