Anasayfa » Gündem » MICE Turizmi profesyonelleri İstanbul’a geliyor!

MICE Turizmi profesyonelleri İstanbul’a geliyor!

Dünyanın karar verici turizm otoriteleri, TravelShop Turkey -İstanbul Turizm Derneği iş birliğinde Luxury MICE B2B Çalıştay ve Konferansı ile İstanbul’a geliyor.

Dünyadaki turizm otoriteleri ve MICE Turizmi profesyonelleri, Luxury MICE B2B Çalıştay ve Konferansı ile İstanbul’a geliyor. TravelShop Turkey ve İstanbul Turizm Derneği iş birliğiyle 5-8 Nisan 2021 tarihleri arasında İstanbul Pullman Hotel’de düzenlenecek olan etkinliğe aralarında Amerika Tur Operatörleri Birliği Başkanı Terry Dale, Dünya Gastronomik Seyahatler Derneği Başkanı Eric Wolf, Dünya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Thomas Klein, Amerika Seyahat Acentecileri Birliği Başkanı Robert Duglin gibi dünyaca tanınmış ve ödüllü kanaat önderleri ağırlanacak.

Yalçın Aydın: “2020 gelir kayıplarını telafi etmeyi hedefliyoruz”

Luxury MICE B2B Çalıştay ve Konferansı’na ilişkin bir açıklama yapan ISTTA Başkanı Yalçın Aydın, “Belki de dünyada ilk defa bu kadar üst düzey STK yetkilisini Türkiye’de bir araya getirmeye vesile olacağımız için gururluyuz. Zira bu organizasyon, ülkemizin tanıtımı ve prestiji açısından büyük önem arz etmektedir. ISTTA olarak, ülkemizin 2020 yılı turizm gelirlerindeki olası kayıplarını bu tür iddialı organizasyonlarla telafi etmeye hedefliyoruz. Turizm sektörünü, geçirmekte olduğumuz zor zamanlardan sonra bir araya getirecek olmaktan ötürü de ayrıca sorumluluk duyuyoruz.” diye konuştu.

Murtaza Kalender:  “Herkesi bekliyoruz”

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender ise, dünyada bir ilki Türkiye’de gerçekleştirecek olmaktan şimdiden büyük kıvanç duyduğunu ifade etti. “Bu etkinlikle dünyanın en tanınmış turizm otoritelerini konuşmacı vasfıyla Türkiye’de ağırlarken, bir yandan da 300’ün üzerinde yabancı turizmci alım heyetini de yerel meslektaşlarımızla bir araya getireceğiz.” şeklinde konuşan Kalender, tüm sektör paydaşlarını ve temsilcilerini etkinlikte yer almaya davet etti.

#TravelShopTurkey #İstanbulTurizmDerneği #LuxuryMICEB2BÇalıştayveKonferansı #murtazakalender #miceturizmi #turizmetkinlik

 

 

 

 

İnceleyin

I-MICE 2. Başkanı Işıl Özmen: “Kadın-erkek, birlikte daha güçlüyüz!”

Röportaj: Hatice Ünal Bilen Fotoğraflar: Hibrid360 Medya Hizmetleri “I-MICE’ta 1 Kadın, 1 Erkek başkan olması ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.