Anasayfa » Manşet » Nobu İstanbul’un açılışına Robert De Niro da katılacak

Nobu İstanbul’un açılışına Robert De Niro da katılacak

New York’tan dünyaya yayılan efsanevi Nobu Restaurant’ın İstanbul’daki açılış hazırlıkları bitmek üzereyken, Robert De Niro’yu New York’taki evinde ziyaret eden Baran Süzer, Oscarlı oyuncunun ilk fırsatta Türkiye’ye gelerek Nobu’ya özel “Sake Seremonisi”nde bulunacağının müjdesini verdi.

Ünlü şef Nobu Matsuhisa ve Hollywood yıldızı Robert De Niro ortaklığında kurulan Nobu Restaurants, kısa bir süre içinde The Ritz-Carlton, Istanbul otel içerisinde özel bir alanda ve panoromik İstanbul Boğazı manzarasıyla İstanbul’da ilk kez hizmet vermeye hazırlanıyor.

Nobu Istanbul açılış hazırlıkları devam ederken öncesinde Amerika’ya giden Süzer Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Süzer, geçirdiği diz ameliyatı sonrası Robert De Niro’ya New York’taki evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Süzer, ziyareti sırasında oyuncu ile Nobu Istanbul açılışı ve sonrasında yapılacak yeni projeler hakkında da konuştu. Buluşmada Türkiye’yi çok sevdiğini ve Nobu Istanbul’u çok merak ettiğini söyleyen Robert De Niro, ilk fırsatta Türkiye’ye gelerek Nobu’ya özel “Sake Seremonisi”nde bulunacağının müjdesini verdi.

#noburestaurant #nobuistanbul #robertdeniro #sakeseremonisi #baransüzer #rtizcarltonistanbul

 

İnceleyin

Rönesans’tan Türkmenistan’a Çok Amaçlı Otel ve İş Merkezi projesi

Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Endüstri Tesisleri’nin Türkmenistan’da inşa ettiği Garagum Çok Amaçlı Otel ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz