Orhan Genceli’den Yemek Sepeti’nin patronu Nevzat Aydın’a “Askıda Yemek” çağrısı!..

Yemeksepeti, Türkiye’nin bu zorlu günlerinde sadece paket servis ile işlerini yürütmeye çalışan restoranlara destek olabilmek için kullanıcılarının da katılımıyla başlattığı kampanya gerçekten olumlu bir kampanya ve Nevzat Aydın ve ekibini kutlarım. Nevzat Aydın’ın paylaşmayı seven bir girişimci patron olduğunu biliyoruz.

Geçmişte çalışanları için yaptıkları ve halen çalışan ekibi koruyan yatırımcı profili olması iyi bir örnek. Darısı diğer patronların başına!..

Şimdi tam da Nevzat Aydın’a yakışacak bir kampanya teklif ediyorum. “Askıda Yemek” kampanyasıyla özellikle karın doyuran üye restoranlara isteyen üye ya da kişiler askıda yemek satın alsın ve o işletmeye girince de onu görebilsin.

Ben biliyorum ki, yemek sepetini sadece beyaz yakalar kullanmamakta. Gerçekten bu süreçte kapalı kapılar ardında kimlerin neye ihtiyacı olduğunu bilemezsiniz ve eminim birçok yemek sepeti kullanıcısının özellikle evine dönemeyen öğrencilerin, işini kaybetmiş bekar yaşayan gençlerin de ihtiyacı vardır.

Her semte belirli işletmeler seçilsin ve insanlar karın doyurucu bir menü satın alıp askıda bıraksınlar. İhtiyacı olan da askı olan o menüyü ücretsiz alsın.

Bu kampanyada en büyük destekçinin de Nevzat Aydın’ın ta kendisi olacağından hiç şüphem yoktur.

Eminim basit bir yazılımla bu konuda kampanyayı hemen başlatabilir.

Online satış yapan bu tür işletmeler sürdürebilir bir ticaret anlayışını, tedarikçi ve tüketicilerinin ihtiyacı olduğunda onların yanında tavır aldıklarında başara bilirler.

Haydi “yemeksepeti”  bir hareket daha bekliyoruz sizden.

#yemeksepeti #askıdayemek #orhangenceli #turoyd #nevzataydın #yemeiçme #covid19 #koronavirüs #turizm #gastronomi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir