Anasayfa » Gündem » Radisson, toplantı ve etkinlikler için kapsamlı bir test programı başlatıyor

Radisson, toplantı ve etkinlikler için kapsamlı bir test programı başlatıyor

Radisson Hotel Group, 2020’de başlattığı Radisson Hotels Güvenlik Protokolü üzerine inşa ettiği yeni test programıyla EMEA portföyünde bulunan tesislerdeki toplantı ve etkinlik katılımcılarına hızlı ve güvenilir test kolaylığı sunacak.

Radisson Hotel Group, seyahatlerden güvenli bir şekilde geri dönme ve iş hayatına hızlı bir şekilde devam etme taahhüdünün bir parçası olarak, EMEA portföyünde bulunan tesislerdeki toplantı ve etkinlik katılımcıları için hızlı bir test hizmeti sunan ilk otel grubu olarak, yeni bir kapsamlı test programını başlatıyor. Radisson Hotel Group’un bu yeni test programı, 2020’de başlatılan Radisson Hotels Güvenlik Protokolü üzerine inşa edildi. Programın amacı misafirlerine otel bünyesinde veya çevresinde, kolayca erişilebilen ve uygun fiyatlı bir PCR test noktasını ziyaret etme seçeneği sunmaya hazırlanıyor.

Güven ve iç huzuru kazandırmayı hedefliyor

Radisson Hotel Group, dünya iş hayatına geri dönerken tüm misafirler için sunulan kapsamlı test programı ile herkese güven ve iç huzuru kazandırmayı hedefliyor. Tüm EMEA bölgesi genelinde koordineli hareket ederek sorunsuz test kolaylığı sağlamak otel grubunun birinci önceliği olacak. Grubun yeni test programı, dünyanın önde gelen gözetim, doğrulama, test ve sertifikasyon şirketi SGS ile 2020 yılında başlatılan grubun 20 adımlık ve 10 adımlık  Radisson Hotels Güvenlik Protokolü’nün ve kalite ve bütünlüğün yanı sıra, misafirlerine çok alanlı hibrit toplantılardan yayın etkinliklerine kadar her türden sorunsuz bir etkinlik sunmada yardımcı olan Hibrit Odaları ve Hibrit Toplantı Çözümlerinin bir uzantısıdır ve küresel ölçüt olarak kabul edilmektedir.

EMEA’nın seçili ülkelerindeki otellerinde sunulacak

Hızlı test hizmeti, duyarlılık ve özgüllük açısından en doğru ve en iyi performans gösteren bir lateral akış antijen test kiti kullanan Hughes Healthcare ile ortaklaşa olarak, EMEA bölgesinde bulunan seçili ülkelerdeki katılımcı otellerde sunulacak.  Radisson otellerinde konaklayan misafirler, Radisson Hotel Group’un SYNLAB ve Eurofins ile ortaklığının bir parçası olarak SARS-CoV-2 testinin altın standardı olan uygun fiyatlı PCR testine de erişebilirler. Klinik laboratuvar ve tıbbi teşhis hizmetlerinin yanı sıra UEFA’nın laboratuvar teşhis sağlayıcısı da olan SYNLAB, Avrupa’nın önde gelen sağlayıcılarından. Buna ek olarak, seçili oteller, gruplar veya bireyler için PCR testi veya Grubun ortakları aracılığıyla kendi kendine örnek alınabilen PCR testleri de sunulacak.

#RadissonHotelGroup #RadissonHotelsGüvenlikProtokolü #EMEA #hızlıtest #PCR #toplantıetkinlikhızlıtest #Radissontestprogramı #RadissonHotels

İnceleyin

Luxury B2B MICE Çalıştayı 2022 için nasıl bir tablo çizdi?

Haber: Hatice Ünal Bilen MICE sektörünün ilk küresel etkinliği Luxury B2B M.I.CE. Networking Event & ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz