Çarşamba , 17 Ağustos 2022
Anasayfa » Hotel-Tech » RATIONAL, pişirme seminerlerini online platforma taşıdı

RATIONAL, pişirme seminerlerini online platforma taşıdı

Pişirme seminerlerini online platforma taşıdığını duyuran RATIONAL, bu sayede Türkiye’deki mutfak profesyonellerine dünyanın ilk ve tek yapay zekasına sahip çok fonksiyonel pişirme sistemlerinden iCombi Pro ve iVario Pro’yu kolay erişimle tanıtma fırsatı bulacak.

RATIONAL Yetkililerince yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“RATIONAL olarak uzun yıllardır üniversiteler, gastronomi okulları, toplu yemek üreticileri ve yiyecek içecek profesyonelleri ile buluştuğumuz İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Bodrum ve Kıbrıs’ta canlı olarak gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeye devam ettiğimiz pişirme seminelerimizi artık online olarak da gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sayede tüm Türkiye’ye, dünyanın ilk ve tek yapay zekasına sahip çok fonksiyonel pişirme sistemlerimiz  iCombi Pro ve iVario Pro ile mutfaklarda neler yapabileceğinizi gösterme fırsatını buluyoruz.

Katılım çok kolay!

Online olarak gerçekleştirdiğimiz pişirme seminerlerimize katılım oldukça kolay. https://www.rational-online.com/tr_tr/kendiniz-gorun/rational-live/ linkinden size uygun seminerin tarih ve saatini seçin, kaydınızı oluşturun. İşte bu kadar kolay!  Sonrasında etkinlik günü sizlere teknolojik pişirme sistemlerimizin neler yaptığını, sizlere ne faydalar sağladığını, iş gücünden, enerjiden, sudan zamandan, hammaddedn ve paradan nasıl tasarruf sağlayabileceğinizi görebilirsiniz. Sektör çalışanlarına özel olarak gerçekleştirdiğimiz online pişirme seminerlerimize herkes davetlidir. Yapay zekaya sahip teknolojik pişirme sistemlerimizle sizlere farklı ve yeni bir bakış açısı katacağımıza eminiz. Sürdürülebilir mutfaklar için, sizler için pişirme sistemlerimizi en yeni teknoloji ile üretiyor ve mutfaklarda fark oluşturmaya devam ediyoruz.

Yaklaşık 45 dakika süren etkinliklerimizde sizlerle buluşmak ve sizleri teknolojik pişirme sistemlerimizle teknolojik mutfağınızı oluşturmanıza bir adım daha yaklaştırmak için online pişirme seminerlerimize bekliyoruz.”

#RATIONAL #onlineseminer #seminer #endüstriyelmutfak #endüstriyelpişirmecihazları #endüstriyelfırın #fırın #şef #horeca

 

 

 

 

 

 

 

İnceleyin

Otel tercihinde iç mekan hava kalitesi ne kadar önemli?

Kapalı alanlarda havada asılı kalan virüslerin solunum yoluyla enfeksiyon riskini artırması nedeniyle “iç mekân hava ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz