Anasayfa » Ürün » Şeflere özel yeni bir lezzet: Ülker Bizim Krema

Şeflere özel yeni bir lezzet: Ülker Bizim Krema

Ev dışı tüketim alanında hizmet veren profesyonellere, doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışı ile ulaşmayı hedefleyen Ülker Eksper, mükemmeli arayan şeflere özel geliştirdiği yeni ürününü sektörle buluşturdu.

Ülker Eksper mükemmeli arayan şeflere özel bir krema geliştirdi. Süt ve bitkisel yağın mükemmel uyumu ile geliştirilen Ülker Bizim Krema, şeflerin beklediği kıvamda, %32 yağlı, sıcak ve soğuk uygulamalarda yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

Ülker Bizim Krema, ısı ve aside dayanıklı, kesilme yapmayan, şeker içermeyen, çırpma uygulamasına uygun, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, sıcak uygulamalarda ideal kaplama özelliği ve lezzeti ile şeflerin yeni tercihi olacak

Profesyonellerin güçlü tercihi; Ülker Eksper

Ülker Eksper, farklılaşan yaşam biçimleri ve tüketim alışkanlıkları ile ev dışı tüketim pazarının profesyonel üreticilerine hizmet vermek üzere 2002 yılında Yıldız Holding şirketi olarak kuruldu. Ev Dışı Tüketimin profesyonellerine tedarik şirketi olarak hizmet veren Eksper,  yapılanmasında başarı faktörünü üç temel öğeye bağlıyor; kalifiye insan kaynağı, güçlü markaları ile geniş ürün portföyü ve güçlü lojistik ağı. Eksper; konusunda uzman, sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarını iyi bilen ve çözen güçlü bir ekip ile hizmet vermekte, perakende de uzmanlaşan ve büyük güce sahip olan Yıldız Holding şirketleri ile potansiyel ev dışı tüketim sektöründe sinerjili bir çalışma ortamı içinde hızla büyümektedir. Müşteri ihtiyaçlarını belirleyip, bu ihtiyaçlara göre üreticilere ürünler ürettirmekte  ve müşteriyle buluşturmaktadır. Yeme-içme mekânları, eğitim kurumları-yurtlar, pastane, unlu mamuller, konaklama, yiyecek büfesi-kiosk, eğlence-kültür-sosyal aktivite merkezleri, hastane-sağlık kurumları,  yemek hizmeti veren firmalar, askeri kuruluşlar, ulaşım gibi ev dışı tüketim noktalarına tedarik sağlayan Ülker Eksper, ürünlerini direkt üreticiler ile çalışarak ürettirmektedir.

Ülker Eksper, ayrıca konusunda uzman uluslararası güçlü markalarında temsilciliğini alarak onlarla iş birliği içinde çalışmaktadır.

#Evdışıtüketim, #profesyoneller, #ÜlkerEksper, #mükemmel, #şefler, #yeni, #ürün

İnceleyin

Özel tatlar deneyimlemek için: RATIONAL’den yeni VarioSmoker

Tütsülemek; ABD’ de bir gelenek, Avrupa’da ise daha fazla meraklısı oluşuyor. Yiyecekleri korumanın ve yeni ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz