Anasayfa » Manşet » Şehrin Meksikalısı Ranchero şimdi de Fişekhane’de!

Şehrin Meksikalısı Ranchero şimdi de Fişekhane’de!

Şehrin Meksikalısı Ranchero, 5. şubesini İstanbul’un popüler kültür, sanat, eğlence ve gastronomi adresi Büyükyalı Fişekhane’de açtı.

Aşktan doğan Meksikalı Ranchero, sevgiyle büyümeye devam ediyor. Meksikalı & Türk bir ailenin işlettiği mekan, bu sıcak ülkenin Aztek ve Mayalara kadar uzanan binlerce yıllık tarihini, renkli kültürünü ve dünyaca ün yapmış en özel lezzetlerini şimdi de Zeytinburnu’ndaki Büyükyalı Fişekhane’ye taşıdı.

Misafirlerini Türkçe karşılığı “gelenekleri kutla” anlamına gelen “Celebra La Tradicion” sloganıyla karşılayan Ranchero, şubelerine bir yenisini daha ekledi. İlk olarak Mayıs 2005’te  Suadiye’de açılan mekan, sırasıyla Nişantaşı, Watergarden ve Maidan Ankara’da hizmete açtığı yeni restoranlarla büyümesini devam ettirdi. Ranchero, gerçek Meksikalıların elinden çıkan gerçek Meksika yemeklerini şimdi de Büyükyalı Fişekhane’deki yeni mekanında servis etmeye başladı.

Babaları yeni mekanına bekliyor!

Eğer damak tadına düşkün ve yeni lezzetler keşfetmeyi seven bir babanız varsa, Ranchero lezzetleriyle mutlu edebilirsiniz. Büyükyalı Fişekhane şubesini Babalar Günü öncesinde hizmete açan Ranchero, 19 Haziran Pazar kutlanacak olan bu özel günde tüm babaları gerçek Meksika yemekleri ve birbirinden özel kokteylleri eşliğinde ağırlamaya davet ediyor.

#ranchero #fişekhane #şehrinmeksikalısı #yenimekan #yenirestoran #meksikamutfağı #meksikalezzetleri

İnceleyin

“Türkiye Sürdürülebilir Gıda Platformu Şeffaflık ve İzlenebilirlik Tüketici Araştırması 2022” sonuçları açıklandı

Sürdürülebilir Gıda Platformu (SGP), Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, gıdada şeffaflık ve izlenebilirlik farkındalığını ölçümleyen, “Türkiye Gıdada ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz